Masturbujem

vicky2

co??? este som nepocula zeby s masturbovania rastli prsia... inac tiez som mala taky blby pocit ale iba kym som este nemala normalny sex...

marija

aj ja to robim,je to super ,ale potom to lutujem a je mi z toho nanic,ze robim take veci,ktore ludia okolo mna nerobia.robim to odmala a narastli mi dost velke prsia,neviem ci je to dosledok toho?

baculka

ja masturbujem tak, ze si najskor hladim vnutornu stranu stehien a potom aj muslicku len tak jemne a ked to uz nemozem vydrzat tak si dam ruku medzi nohy, celu susku nou prikryjem , prekrizim nohy a robim pohyby ako pri sexe panvou a rukou si tiez vzdy trochu sucham...ale obcas sa mi ten orgazmus nedari doiahnut :(
ale vacsinou aaaano a stoji to za to

zrzinka

ja mavam takisto take feelingy...ale vzdy na to zabudnem a dam si to znovu ;)
a poviete mi sposoby akymi masturbujete?

trdlina

ach jaj..aj ja som veriaca...ale aj tak nikdy nepochopim preco je to tak odcudzovane..predcasny sex a vsetko s nim spojne..vsak je to prirodzene nie? tak sakris kde je problem? a preco by sme mali mat zly pocit z niecoho po com sa tak dobre citime? aj ja ho mavam...a je to strasne...vsetko je na hlavu obratene :( vrrrr...ma to hneva ..ale inak som kludna :)