Masturbujem

s55

ano s tym zadrzanim dychu to je skvele, robim to vzdy tak.a inac bez drazdenia klitorisu sa spravit neviem.ani pri sexe.preco?:(a ani priatel ma nevie nikdy spravit :(

masturbácia

ja pri masturbovaní si prezerám túto stránku www.polohy.cz a mam pustenú nejakú dobrú hudbu, naozaj je to uvoľňujúce a pre študenta ktorý nemá čas na vzťah úplne uspokojújúce. mám to rada.a v sekcii pre eny e aj sekcia o masturbovaní s názornými ukážkami, ale fantázii sa medze nekladú. ja sa zatial bojím si tam strkať predmety tipu banán , uhorka, aké je to??

bigdick

ty kks masturbovanie najlepsia vec na svete no teda as po sexe... ja honim tak 4-5 krat denne a vzdy vistrieknem ze potom musim umivyt celu dlasku albo na co nastriekam a kkt sa stavia ties aj pri dotyku pierka mne stoji stale v kuseee...

cyrilko

ako som chemik a robil som pokusi na zaludi a teraz mi tam rastu skanky>> co mam robit???moze mat nato vplyv ze mi chlap nakladal do analneho venca ??

robko baran bj

mam zalud dnu a je to omnoho lepsie ako ho mat vonku.potom ti znecitlivie a z pohlavneho styku a masturbacie nemas taky uzitok....mne sa postavy aj ked mi na neho sadne pierko :)