Masturbujem

finch

som chlap , ale ten napad s vysavacom stoji zato , tak som sa uz davno nezasmial. urcite si robis prcu. Mozno si ho ja strcim do hadice a zapnem na MAX. :))))))

a este odkaz pre " ja vam poviem" take veci so zadrzanim dychu by som neskusal , pri tom dochadza k nedokysliceniu organov vratane mozgu. organy to este znesu ale mozog ked nedokyslicis, a hlavne pocas zataze akou je orgazmus, zacina odumieranie buniek, a nasledna koma ked to trva viac ako 5 minut. Clovece to co vas ucia v skole. Nevravim ze dostanes komu ale pravidelne zamedzit pristup kysliku tak to je odvaha.

tomenko

Ja len nechápem, že keď si to robím (som muž) tak ma začne pobolievať brucho. Potom keď sa chcem ísť vyšťať tak sa poriadne neviem. No mňa skôr zaujíma to brucho

mayushka

kuste to s vysavacom alebo niecim co vytvara podtlak.Na sposob vaginalnej pumpy.Napriklad pripevnite pomocou lepsiacej pasky na hadicu vysavaca lievik, prilozte na klitoris alebo aj celu vaginu (ale pozor pysky musia byt zavrete aby nevznikal podtlak vo vnutry vaginy) a nechajte sa na prijemne sat. Klitoris aj pysky sa velmi prekrvia, zvacsia sa a budu hrozne citlive, je to super.Najma potom ked si do uzkej vaginy zavediete nejaky predmet, bude to ovela intenzivnejsie

tralala

najlepsie je si tam vsunut nieco velke co uplne vyplni vaginu, oboma rukami sa chytit za rozkrok tak ze ten predmet bude trcat pomedzi dlane von a silno sa masirovat, tak budete drazdi aj cely drazdec a okolie aj sa bude predmet vo vagine hybat. Pri stupnovani sa dostavi fakt silny orgazmus

oriesky

jasne o panenstvo sa da dojst hocijakym vacsim predmetom vo vagine presne ako pri vniknuti penisu, aj ked podla mna panenstvo je len taky pojem pretoze o panenstvo sa da dojst aj pri sporte ci uraze, takze ide skor o to "moralne" panenstvo a tam uz nejde o tu blanu.

ja vam poviem

dosla som na trik ako si dopomoct k orgazmu. A tym je zadrzat dych. Vsetku svoju energiu sustredit len na ten vrchol a zadrzat v tych momentoch dych. Je to ako spinaci gombik ktory vsetko aktivuje.Niekde som sa dokonca docitala o tomto svojom zisteni ze je to vyvolavac orgazmu.Teda moj nazor znie ze ci uz clovek onanuje len zvonku alebo aj zvnutra alebo ma priamo sex, tak silne si drazdit a masirovat klitoris a vchod do posvy a na chvilku nedychat, je to uplne paralyzujuce a skvele.