Prehanadlo

Súvisiaci obsah

JANINA25

Zaručene najúčinnejšie prírodné preháňadlo je kompót zo sušených sliviek..kúp si sušené slivky, daj cca 10-15 do malého hrnca a zalej vodou..povar asi 5 minút a počkaj kým to vychladne...účinkovať by to malo začať tak po 4 hodinách...:-)

Játaky

FENOLAX je skvelej, ja sem s nim súpokojena aj sem s nim zhubla len bacha na uzivani, protoze ucinek je po 8 hodinach a treba si to vypocitat protoze vas chyti paradni srajda prave tam kde zádnej záchod neni :D

Gregor

Na uvolnenie zápchy a k dosiahnutiu pravidelného denného vyprázdňovania by som ti doporučil využiť liečebné účinky prírodnej liečivej vody Zaječickej horkej, ktorú môžeš hneď na začiatok využiť pri užití väčšieho množstva 500 - 1000ml. (1/2 - 1 L) ako preháňadlo a pri pravidelnom dennom dlhodobom užívaní malého množstva to je 50 ml.(1/2dcl) večer pred spaním k dosiahnutiu pravidelnej ranej stolice. Neodporúčam dennú dávku navršovať. Zaječická horká nie je návyková, účinok má stále. Nezabudni na doplnenie pitného režimu. Kúpiť sa dá v lekárni v niektorých potravinách alebo v obchodoch zdravej výživy, H.... nova a cop NZ,RE. Cena sa pohybuje Z.H.+,-, 2.30€ (70 Sk). S pozdravom Gregor

Jozefín

Všeličo som si prečital o tychto temach prehanadla, ale asi nikto nevie poradit nejaku silnu bylinku a podobne, čo poznam su najučinejšie Lanove semiačka, ale ich treba zomliet v mlynčeku na mak . Ja mam problem dlhodoby lekarov poznam nič mi nenašli možem jedlo skonzumovat akekolvek a mna nepreženie, aš po 4-5dnoch aj to s tažkostami. Zatial uživam Lanove semiačka ,ak niekto niečo pozna /čaj a podobne / nech poradí,dakujem