zaneprazdneny priatel....

Príspevok v téme: zaneprazdneny priatel....
tvojdudrosko

Ahojte.Ako by ste riesili tuto situaciu?S priatelom sme spolu 9mesiacov.Prve dva sme boli spolu takmer kazdy den,potom bol 2mesiace v BA a videli sme sa len cez vikendy.Teraz sa vratil domov a kazdy vikend sa hadame kvoli tomu,ze nie je ochotny najst si chvilku casu pre mna a spolocnu prechadzku do prirody.Zije v dome s jeho mamou,otca uz nema.Chapem,ze sa musi postarat o dom,zahradu aj o mamu,ze musia ist na nakup a na navstevu.Ale stretnut sa s nim 3x do tyzdna (sme spolu 2-3hodinky malokedy viac)po praci,ked je unaveny a uteka domov,lebo uz ho caka mama,ktora mimochodom este stale nevie,ze sme spolu,sa mi zda trosku malo.Respektive ma nebavi stale behat po obchodoch,nieco vybavovat,stretavat sa s jeho kamosmi,ked mame aj tu minimalnu moznost byt spolu a podobne.Uz by som fakt chcela zazit vikend,ked budeme sami dvaja niekde v prirode,nebudeme sa nikam ponahlat a jednoducho budeme len oddychovat.To chcem vazne az tak vela?Neviem pochopit jeho spravanie sa,pretoze ked bol v BA a aj teraz ked ide niekam na sluzobku kazdy vecer mi place do telefonu ako mu chybam a ako chce byt so mnou a ked ma moznost,tak radsej ide ku kamoske na gril party,alebo sedi doma pred telkou...A z toho ma ide porazit.Najviac ma hneva,ked sa hadame a on sa tvari,ze z toho robim vedu a ze to neni az take strasne,ale fakt mi na tom zalezi a chyba mi.Prosim poradte.Dakujem.

tvojdudrosko

je to tazke.cca prve dva mesiace sme boli spolu kazdy den.Zvykla som si nanho,to je pravda.Nechcem ho obmedzovat,myslim,ze volnosti ma az az.Uz neviem co si mam o tom vsetkom mysliet

fifa

No jasné,ja ta chápem. Vieš nechcem byt krutá ale,možno niekedy veľa očakávaš a potom si sklamaná.Ale zasa jasné že nieje veľa ak s ním chceš byt dlhšie ako 2 hodiny.Je to veľa asi na ńho, ja na tvojom mieste by som začala viac chodiť do spoločnosti.Na disku zabaviť sa s partiou,odreagovať sa.Podľa mńa si na ńho dosť fixovaná,a stále čakáš a čakáš a čakáš no a dokedy?

tvojdudrosko

:)) neee,akurat dnes mame vyrocie-9 mesiacov.Boli sme na obed.Vies,nebavi ma behanie po obchodoch a podnikoch,uz by som fakt chcela ist niekam mimo mesta do prirody a aspon na chvilu zabudnut na vsetko,byt len s nim.

fifa

Neboj v nedeľu má byť krásne, a aj keby nebolo tak by ťa mohol zobrať do nejakej reštiky,či to je už veľa:-)

fifa

To je tiež pravda. No niekedy im asi treba dať najavo, že sa vieme zaobísť aj bez nich. Hovorí sa že, nevieš čo máš kým to nestratíš.

fifa

Ja neviem, keby mal 17 poviem o.k.
Ešte horšie to je že ho ľúbiš.Prešo o tebe vlastne nepovie mame už hádam ma na to vek:-)