zaneprazdneny priatel....

Príspevok v téme: zaneprazdneny priatel....
tvojdudrosko

Ahojte.Ako by ste riesili tuto situaciu?S priatelom sme spolu 9mesiacov.Prve dva sme boli spolu takmer kazdy den,potom bol 2mesiace v BA a videli sme sa len cez vikendy.Teraz sa vratil domov a kazdy vikend sa hadame kvoli tomu,ze nie je ochotny najst si chvilku casu pre mna a spolocnu prechadzku do prirody.Zije v dome s jeho mamou,otca uz nema.Chapem,ze sa musi postarat o dom,zahradu aj o mamu,ze musia ist na nakup a na navstevu.Ale stretnut sa s nim 3x do tyzdna (sme spolu 2-3hodinky malokedy viac)po praci,ked je unaveny a uteka domov,lebo uz ho caka mama,ktora mimochodom este stale nevie,ze sme spolu,sa mi zda trosku malo.Respektive ma nebavi stale behat po obchodoch,nieco vybavovat,stretavat sa s jeho kamosmi,ked mame aj tu minimalnu moznost byt spolu a podobne.Uz by som fakt chcela zazit vikend,ked budeme sami dvaja niekde v prirode,nebudeme sa nikam ponahlat a jednoducho budeme len oddychovat.To chcem vazne az tak vela?Neviem pochopit jeho spravanie sa,pretoze ked bol v BA a aj teraz ked ide niekam na sluzobku kazdy vecer mi place do telefonu ako mu chybam a ako chce byt so mnou a ked ma moznost,tak radsej ide ku kamoske na gril party,alebo sedi doma pred telkou...A z toho ma ide porazit.Najviac ma hneva,ked sa hadame a on sa tvari,ze z toho robim vedu a ze to neni az take strasne,ale fakt mi na tom zalezi a chyba mi.Prosim poradte.Dakujem.

tvojdudrosko

Nie,nestoji mi za to.Problem je skor v tom,ze nemam ist s kym vonku.Naj kamos je v Anglicku,kamosky su prec a aj ked su doma,tak maju iny program a chodit samej do posilky alebo niekam na vylety sa mi teda velmi nechce.Vies ono je mozno problem aj v tom,ze nad vela rozmyslam a nevrham sa bezhlavo do vsetkeho.Velmi ma to trapi, preto som sem napisala.Chcem to vyriesit,pretoze uz nemam nervy na to,aby sme sa stale natahovali ako male deti.

fifa

Myslela som že máš viac.Ja mám tiež 20.Pre mna sú ale montálne priority trochu ide ako tie tvoje,no každý sme nejaký.Si mladá baba a takto sa na nho nafixovať ja fakt neviem,keby si mala 35 tak poviem ti už to s ním vydrž.No zjavne to trápi aj teba ináč by si sem nepísala.Tak si skús nájsť nejaký cieľ ja neviem,začni sa venovať niečomu čo ťa baví,začni sa učiť jazyky,alebo ja neviem.Aj ked ťa tak ľúbi,začni sa niečomu venovať,neviem čo ťa naplni.Takto si stále fixovaná na nho.Ja ked som mala frajera tiež som mala aj svoje hobby ktoré by som za nič nevymenila a on tak isto.Takto som nemyslela stále len na nho-to neznamená že som ho neľúbila.Ale nestojí mi za to nejaký chlalp aby som doma čučala a čakala kedy zavolá,tebe hej?

tvojdudrosko

No ja budem mat teraz 21.on uz ma 33. Lubi ma.to viem na 100%.uy davno mame ya sebou tie prve krasne mesiace,ked je vsetko super :) no na tu grilovacku ho volala kamoska,co prisla na vikend z Anglicka po roku...ale aj tak. on je az prilis zodpovedny a ma rad svoju rodinu,co sa mi paci,lebo viem,ze bude super otec,ale trosku to prehana

fifa

Pozri už nemáte 20 ani jeden.S tým kostolom som to pochopila.A ešte myslíš že aj on ľúbi tak teba ako ty jeho,aleb si to ty iba vsugeruvaváš.Opäť nenaznačujem aby ste sa rozišli-ale on je dospelý chlap,keby ta mal fakt rád tak si ten čas nájde a nerieši to.Moj bratranec ked sa zaľúbil každý den cestoval vyše hodinu aby mohol byt s priateľkou.Ja ti chcem len povedat, že ak idd radšej grilovat a neni s tebou tak je to dosť zvláštne a neviem či hovoriť o láske z jeho strany.Chcem ti len otvoriť oči.

tvojdudrosko

no chce aby som chodila do kostola,ked sme na dovolenke,tak v nedelu s nim idem.nerobi mi to problem,aj ked sa tam necitim prave najlepsie.nasi ma k viere nikdy neviedli,nechali to na mne ako sa rozhodnem.podla mna by mala viera byt v prvom rade v srdiecku a nie v tom,ze ci pojdem kazdu nedelu a prikazany sviatok do kostola alebo nie.je to zlozite na rozpisovanie.nechcem Ta unavovat dlhymi odpovedami.

fifa

oj moja.No láska hory doly prenáša,teda hovorí sa.Ved ta nenúti s ním chodit do kostola či hej.Tam bude asi potom problém ta jeho mama.Prečo spolu vlastne nezačnete žiť?

tvojdudrosko

:) xi no moj ziarlivcek by mi dal.nechcem sa s nim rozist.je to fakt chlap,s ktorym sa mozes hodiny a hodiny rozpravat o comkolvek,smiat sa a plakat.je mi s nim uplne super,rozmyslame o spolocnej buducnosti...a este je tu jeden mensi problem.on je veriaci a ja nie...

fifa

jasné ved je to úpne normálne ak sa zaľúbiš.Prečo sa asi hovorí že láska je slepá...
Nechcem ti navrhovat rozchod v žiadnom prípade,na to váš problém tak nepoznám a aj keby to je medzi vami.Skús sa tak nenapadne začať obšmietať okolo iných chlapov...iba skús.