panec

Bobrík

Mať 18 a hanbiť za to, že je niekto v tomto veku panic, sa mi zdá čudné. Podľa mňa aj na veku 25 nie je nič zahanbujúce. Apropo, ma tak napadá, asi od ktorého veku to už môže byť považované za divné povedzme. Od 30, 35, 40?

MiCoNpL

nemáte to jedno, neviem čo je na tom podstatné či ste panici niektorý sú panici celí život... síce ja mam 17 a už panic niesom, ale nieje na tom nič zlé keď má niekto 24 a je panic....

djely

ahojte chalani to nevadi ze ste panenci su vela takych ale ja ne ja sexujem try razy na den musite byt nezny na babach.

majuška

Ahoj, ja poznám chalana - spolužiaka na, čo má 24 rokov a je stále panec, baby po nom letia, len on sa rozhodol, že to vyskúša len s tou pravou, ktorú ešte nestretol. Fakt je velký fešák, ale zároven je aj veľmi veľmi inteligentný.
Myslím, že sa nemusíš ponáhlat, zmeníš školu, dostaneš sa na vyškú, a tak sú uplné iný ludia - s vyššou inteligenciou. Tak to vydrž do výšky.

srth

pak sa ti smeju su debili, mali by ti gratulovat ze v tomto presexovanom svete si este panic...a ta dlska je uplne normalna, nechapem preco si chlapy myslia ze baby chcu co najvecich...je to uplna blbost