panec

daphne

vevlkost v pohode.a je to normal že si čo si. radsej panic ako taky čo ich vystriedal kopec. je lepsie byt prvá ako jedna z mnohých. a chcela by som videť, ktorý z tých tviójichužasnýchkamošov už niečo mal a ktorý majú len velké reči a skutek utek

lienocqa

ja nemam ani 15 rokov ale mama mi povedala ze je moja vec kedy budem mat sex ale necvh jej to potom powem a tym ze mi povedala ze mmozem aj v 15 ale len pre mna to bued potom horsie tak ma to ani nelaka a chcem si pockat aspon do 18 mozno aj dlhsie...pa

crazynka:)

Michael na kamosou sa mozes vykaslat, je to tvoja vec a to ze si v 17-tich panic predsa nie je nic nezvycajne:)

123456

tvoj pipik je uplne v pohode... myslim dlzka... no a co je kamosov do toho, ci si uz s nekym spal? ja mam kamosov, ktori boli panici aj do 30 rokov... jeden moj byvaly bol panic do 24... no a nezda sa, zeby mu to nejak uskodilo alebo zeby bol nejaky iny... naco sa ponahlat???

mailo

Mam 19 a som panic. Necitim sa kvoli tomu nijak trapne a ani to netajim. Nehambim sa za to ze cakam na tu pravu s ktorou to bude mat zmysel.

lenka18

Nenechaj sa zviest Tvojimi kvazi "kamosmi".Ja mam 18.Chhodim so svojim priatelom 2 roky a 8mesiacov a este sme cisty!!!
A nas vztah je nieco uzasne :) neopisatelne

hamillka

jojojj :) ja som az po 18 stke mala sex a co .. som rada ze som si pockala .. a nevadi ze ho mas 15,5 .. vsetkeho vela skodi:)

duchna

je to uplne normalne, myslis ze kamosi si nepovymyslali? kasli na to, aj ja som mala prvy krat sex az po 18 a neumrela som na to... a 15.5 cm bohate staci, moj ho ma takeho isteho a sex je mnam!! :) vazne, vsetko je uplne ok