Kútiky ust

kurnos

Hmm, uz len si vybrat z tych nazvov...JE to jedno co budem brat? Zatial si davam zinok/selen a zelezo. A mozno este najdem Oreganovy olej co som bral raz spolu s NAC proti kaslu, resp. na odhlienenie.
Inac sa mi aj zda, ze mam nejaky iny zapach v ustach...asi to bude mat nieco spolocne co.?

RNG

Lieci sa to potlacenim vuirusov(pomahaju na to rozne antiviralne, najviac chaparal)) a adresovanim inych mikrobov antimikrobialnymi latkami(GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, graviola, lapacho, a pomocne:aloe, zinok, beta glukany...

RNG

kurnos, virusy mas v tele cely cas, ci sa tri to paci alebo ne. Telo ich povacsine uspesne potlaca, ale ked je oslabene alebo nestaci ich potlacat(nizka viralna imunita) rozmnozia sa a prejavia sa(opary, zapaly nervov kutiky, syndrom suchych oci, pasovy herpes, mononukleoza...)
Nuz a do toho, ked je telo oslabene utokom virusov sa nastahuju bakterie, ktore by silne telo bez problemu znicilo. A to je ta bakterialna komplikacia, alebo bakterialne komplikacie, ked ich je viacero druhov.

kurnos

No ten som vybral, ale akosi nepomohlo :(
A co znamena ten viralny prejav a bakterialna komplekacia? Ako sa to prejavuje? Co to znamena? A ako sa to lieci?

2.Rudolf

Ahojky, celkom správne, že si dávaš B - komplex, ale vysaď B - komplex a kúp si v lekárni Ruboflavin 10 mg, okolo 40 sk. Je to tiež vitamín skupiny B, ale je to presne na to. Aj ja som mal herpesy a kútiky a zmizlo to. Prečítaj príbalový leták.

RNG

kutiky zacinaju ako viralny prejav a neskor sa mozu skombinovat bakterialnou komplekaciou.
Posilnenie viralnej imunity pomoze, hlkavne nasadenie probiotik, zinok a selen.
Z masti je najlepsi cisty panensky kokosovy olej, pripadne s par kvapkami GSE proti infekciam.

kurnos

No ja to uz mam dost dlho...Raz som sa zbavil fungicidom, ale potom sa to vratilo a uz ani ten mi nepomahal potom. Teraz si len framikoin davam, co mi pomaha len v tom, ze ma to tak neboli ked otvaram usta, ale zmiznut to nechce. A coho to je prejav vlastne? S akymi ustrojmi vo vnutri tela to ma spojenie, co by som mal ozdravit?