Kútiky ust

me for me

mozno mas anemiu-nedostatok zeleza..skus si kupit zelezove sumaky,mozno ti to pomoze,tiez som s tym mavala velke problemy,vsetky fotky z leta s kutikmi

RNG

hodim aj sem pre istotu antiviralne, hoci je to povodne z herpesu, ale suvisi to s kutikami.Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal(larrea tridentata)

kurnos

Noo, maz z ucha nezabral, ani koloidne striebro. Sice to zahojilo/vysusilo/zatmelilo, ale ked som otvoril trochu viac usta ako 2 cm, tak prasklo zasa :(
ISOPRINOSINE mi pomohol, ale po case sa to zasa vratilo...Uz z toho nechapem, beriem zasa ISOPRINOSINE, tak zacina prechadzat...
Maria, cokoladu jedavam, aj orechy sem tam. Myslis, ze to bude tym.? Lebo o orechoch som pocul vela dobreho, tak som myslel, ze su zdrave...Cim sa daju nahradit? A namiesto cokolady co? :o)

[zruseny12]

bambussa ak mas moznost zozen si BAJECNU ZENU...cislo45...vydana 6.11.2008 tam mas nieco popisane o lutikoch a herpesoch...suvisia spolu...

[zruseny12]

na kutiky a herpes nie je dobre jest cokoladu,vlasske orechy,lieskove orechy,para o.,a mandle...obsahuju aminokysellinu L-arginin ktoru virus potrebuje na svole mnozenie...jeho protilatka je L-lysin....ktora je v mlieku,syru,v rybach,vo vajciach...

kjarka2

Moja babka mala starý ,ale účinný recept
na kútiky - vyberte si mazivo zo svojho ucha a natrite si viackrát kútiky, je to také babské, ale uvidite, že pomôže. Mám to odskúšané.

eybunik

mne sa kutiky robia hlavne ked som v strese (skuskove obdobie a pod.), ked sa mi prvykrat spravili tak som siel k obvodnej doktorke a ta mi dala BACTROBAN (masticka) a ROBOFLAVIN (vitamin). natrel som si ich asi 2x a hned ustupilo. odvtedy uz len toto pouzivam =) inac mam odsledovane ze na dezinfekciu je vyborna aj paradajkova stava..