strasna bolest v podbrusku

Jolynaa

Ahojte..ja trpim uz rok z bolestami mala som 3 krat opakovany zapal mocoveho mechura pijem urologicke caje pravidelne uzivam.antibiotika a mne je mesiac co mesiac horsie a horsie bolesti su nenormalne a najhorsie na tom.je ze anallgetika mi uz sni nezsberaju po kazdom jedle zvraciam a lekarka nevie co somnou je smutne aku to my na sk mame zdravotnu starostlivost hrozne smutne

Jolynaa

Ahojte..ja trpim uz rok z bolestami mala som 3 krat opakovany zapal mocoveho mechura pijem urologicke caje pravidelne uzivam.antibiotika a mne je mesiac co mesiac horsie a horsie bolesti su nenormalne a najhorsie na tom.je ze anallgetika mi uz sni nezsberaju po kazdom jedle zvraciam a lekarka nevie co somnou je smutne aku to my na sk mame zdravotnu starostlivost hrozne smutne

Jolynaa

Ahojte..ja trpim uz rok z bolestami mala som 3 krat opakovany zapal mocoveho mechura pijem urologicke caje pravidelne uzivam.antibiotika a mne je mesiac co mesiac horsie a horsie bolesti su nenormalne a najhorsie na tom.je ze anallgetika mi uz sni nezsberaju po kazdom jedle zvraciam a lekarka nevie co somnou je smutne aku to my na sk mame zdravotnu starostlivost hrozne smutne

ifka

Lora,za malo.Ozaj budem rada,ked sa das do poriadku.A nelieceny pestovany zapal je svina.Opakovane problemy pri najmensom zachladnuti.

lora55

ifka
noo ved aj lekarka je blba..preto ju idem zmenit len som cakala kym dovrsim 18...predpisovala mi antibiotika na alergiu ..staci ti?stale si myslela ze som chora..potom ma poslala na testy a bola z toho alergia.takze do mna pchala antibiotika len tak

ifka

najdolezitejsi je na vyliecenie abaktal.som smutna z toho,ze problem mas a nikto ti nechce pomoct tak,ako to potrebujes.

ifka

boze,esteze mam mudru lekarku a vela som sa pri nej naucila.so vsetkym si vzdy poradila.vzdy povedala spravnu diagnozu.no ved preto k nam chodia ludia zo 100km vzdialeneho mesta.je mi nanic,ked citam napriklad o tvojich problemoch a je uplne jednoduche ti pomoct,kebyze lekarka ozaj vedela,co ma robit:-((((