vypukly pupok

diverzant

Tiež mám taký pupok. čo si ja pamätám, tak na plavárni alebo telesnej sa mi preto nikdy nesmiali (možno si to nevšimli) Sranda je jak te dnešné baby chodia s tými pearcingami v pupkoch a každému ukazujú bruchá. Tak som sa jednej spýtal: Myslíš si že si jediná kto to má v pupku? Nato som jej ukázal svoj, dobre, že ju nekleplo :D :D :D

elvis57765

mám tiež problém s vypuklím pupkom ,ktorý mi len pred nedávnon ,ako by sa vylial mám už 47 r.a behom roka som pribrala 10 kg tak neviem pupik bol pred tým normál.

moochie

breeeee, mozes sa na to spytat doktorky pri najblizsej navsteve ale podla mna to problem nie je. moze to byt zlate, niektorym chlapcom sa to paci

breeeee

awoj vseci co mate taky isty problem ja mam tiez vypukly pupok a taky ze vyzera ako predok muzskeho ved viete coho velmi sa preto trapim a uz nechodim ani s priatelmi na kupalisko a tak a chcem ist na zakrok ale neviem kam ani nevim za kolko nevie niekto nieco o tom? prosim napiste ak ano!

merta

prosim vas ja mam skaredy a velky pupok s gulickou v strede a s mnohymi zahybmi neda sa nejak menej bolestne pomoct?

cccp

tina
prosimta chcel by som wediet ci nahodou newies ze ked si dam spravit ten zakrok ze mi odstrania ten dudlik co mi trci z pupka ci hrozi niejake riziko ze vykrvacam alebo alebo ci sami nevytvory dajako rakovina alebo co no newem ale som zvedavy diky zatim piste hocikto