vypukly pupok

IvanBA

Mne povedali, ze to je z toho ze mam pupecny pruh a ze sa to moze odstranit.Samozrejme zadarmo. Porad sa s chirurgom, ci to je ono.

tina

Greghy
Ja mam podobny problem, dnes som sa bola informovat u Dr. a da sa to urobit chirugicky v lokalke za 5000 Sk. Takze, ak ta to velmi trapi, je tu riesenie. ja si to dam urobit urcite. Chapem, co prezivas.

huhlu

mija,dik za pochopenie,je to naozaj neprijemne.a neznasam taky zvlastny slaby zapach,lebo naozaj ho asi nikdy dokonale nevycistim,pretoze to boli a nechcem tam nieco poskodit alebo si sposobit dajaku infekciu ci nieco horsie.boli to akoby som si nesla cistit pupok ale rovno vnutornosti! ty to ako robis?co pouzivas?
greghy,hned by som si ten pupok s tebou vymenila alebo aspon keby sa dalo vziat trochu z tvojej velkosti a boli by sme tak narovnako :-)

mija

grephy:
viem co je to komplex a trapenie sa nad svojim telom. ale pozri sa na to inak. nemas taky problem ako napr. huhlu.... ja ked si ho chcem vycistit, tak sa musim poriadne premahat, lebo neznasam ako si pcham cudzi predmet "do tela". tak ty mas vlastne vyhodu :)

huhlu

ja mam zasa pupok velmi hlboky a nejde ho dobre cistit,boli to ci stekli...ani neviem co vlastne ale je to neprijemne a hnevam sa,ze ho mam taky. aj sparotkom don hlboko sparam vycistit ale nejde to a boli,bojim v nom babrat.

sašenka

greghy, neviem ako ti poradit, ale moj syn ma tiez taky pupok, ma len 9 rokov,ale uz teraz ma nenormalne komplexy, aj sa mu decka vysmievali....snazim sa mu vysvetlit, ze kazdy mame nieco ine ako ostatní,tak je chvílu kludny......ale rady a typy si rada precítam,papa.