Vyčerpanosť- 4 dni PN?

Príspevok v téme: Vyčerpanosť- 4 dni PN?
mis.

Ahojte. Prosím vás, neviete mi niekto poradiť, či by ma mohla obvodná lekárka vypísať na 4 dni na PN kvôli dlhotrvajúcej únave, keď už naozaj nevládzem? Nejde mi o to, že by som sa chcela pred sviatkami uliať z práce, to naozaj nie. Trvá to už približne mesiac, mám 22, problém s jedlom, ale teraz skutočne jem všetko- ovocie, zeleninu, pečivo, SLADKOSTI, nevykonávam žiadnu pohybovú aktivitu, lebo zo všetkého som unavená.... Teraz mám už 2 týž. zvýšené teploty, od soboty zápal hrdla... viem, že by ma mohla vypísať na toto, len som sa chcela opýtať na tú vyčerpanosť, či je možné aj na to vypísať pacienta. Ďakujem.

mis.

ifka, to búšenie mávam tak 3x za deň. Vtedy cítim srdce úplne všade. Ale to mám asi vážne spôsobené úzkosťou.

ifka

ked bude krv v poriadku,tak si daj natocit jedno ekg,aby bolo vylucene vsetko okolo srdca.dr ti napise nieco velmi jemne,lebo tachykardia vzdy s niecim suvisi.

ifka

vysoku glykemiu by si mala,keby si do seba naliala flasku sirupu.ja bezne beriem nasim pacientom krv aj po jedeni.a a ni jeden nemal zvyseny cukor,pokial nemal nic sladke rano.toho sa neobavaj.a tie antibiotika:-((ludia sa strasne brania antibiotikam,hoci vacsina vsetkych chorob suvisi s neliecenymi infekciami.moja doktorka pise ludom dost liekov,a preto mame ludi v celkove dobrom stave.chodia k nam ludia zo vzdialenosti 100km,lebo vedia,ze dostanu dobru liecbu.ANTIBIOTIKA NESKODIA!vsetky astmy,infarkty,porazky v mladom veku su na pricine dlhodobe zapalove neliecene procesy v tele.nech si hovori kto chce,co chce,vidim na ludoch,co vsetko nevyliecitelne sme my vyliecili spravnou kombinaciou liekov.cize vyber lieky,lebo sa ti to neskor vypomsti:-))

mis.

deee, na psychológiu sa robia prijímačky všade z Aj, prehladala som snáď všetky školy. Potom som myslela, že by som skúsila sociálnu prácu- ale tam sú zas ťažké prijímačky..... priemer známok mám do 1,4 aj s pokazenou maturou, takže nič moc.... no hovorím, som debil.... a už mám zničený celý život aj svojím blbý žrádlom..... keď tak, tak ma nájdeš na skype, dobre?

mis.

ifka, ale mala by som vysokú glykémiu potom.. A Lexaurin ma neutlmuje, skôr mi zmierni úzkosť, vnútor. napätie, nervozitu, plačlivosť, mne pomáha.... A tie ATB- v sobotu som si v práci naočkovala výter hrdla, mám tam niečo na 2 kríže, ešte to nie je dourčované, ale výsledok je aj tak skreslený, lebo som si cez noc striekala do hrdla Tantum verde a naša dr. mi vravela, že to dezinfikuje. Dnes mi chcela robiť aj citlivosť na ATB, ale povedala som, že nemusí, nechcem zbytočne brať ATB a už ma v hrdle aj tak bolí menej.

jaja

Miska,mozes ist k obvodnej,ale som si takmer ista,ze je to z toho co som napisala + tie depresie a busenie srdca je uzkost.....

deee

a nemoze za tu unavu prave Lexaurin? Moc sa do toho nerozumiem. No v kazdom pripade skoc k tej lekarke a uvidis co dalej. Musim ist, napis mi prosim maila, ako si dopadla. Ozaj a kedy sa stretneme. Niekedy v januari nebudes mat volno? Ze by sme sa stretli v nasom hlavnom meste