Panenská blana....-sex

Maja123

Ahojte.Mam 13 a stale pred menstruaciou zi mna vyteka take ako slizke a to iste po menstruacii.Viete mi poradit co to je ?

Sofia12345

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, som ešte panna keď som sa len prstovala a normálny sex som ešte nemala?

Niki2304

Natalia10101 panenskú blanu už máš pretrhnutú. A panna už niesi keďže si mala pohlavný styk. Pri tom sexe ťa to mohlo mozňo bolieť preto lebo narazil na kŕčok maternice. Blana je pri vstupe do pošvy takže aj dvoma prstami ti ju mohol pretrhnúť. Krvácanie a bolesť je normálnym príznakom ale niekedy sa stane že ti môže meškať menštruácia. Ale panna už niesi.

Niki2304

Natalia10101 panenskú blanu už máš pretrhnutú. A panna už niesi keďže si mala pohlavný styk. Pri tom sexe ťa to mohlo mozňo bolieť preto lebo narazil na kŕčok maternice. Blana je pri vstupe do pošvy takže aj dvoma prstami ti ju mohol pretrhnúť. Krvácanie a bolesť je normálnym príznakom ale niekedy sa stane že ti môže meškať menštruácia. Ale panna už niesi.

Natalia10101

Ahojte, mam otázku, priatel ma už prstoval ale raz ma to strašne zabolelo, vyšla zo mna aj trochu krvi, a odvtedy keď ma prstuje ma to neboli a vie isť aj hlbšie, minule sme skúšali sex, vošiel do mna ale nie uplne ked šiel hlboko tak ma to už bolelo... je možne že sa mi vtedy pri prstovani nepretrhla? A keď išiel do mna tak ju mam hlbšie?

Sasenka 14

Dobrý deň. Chcela by som sa na niečo opýtať. Tá panenská blana je na začiatku pošvy alebo hlbšie? Sex som ešte nemala ( mám 14 rokov ) ale asi tú blanu nemám lebo keď som si tam dala prvýkrát kúsok prstu nič tam nebolo, len diera :D. Už som si aj prstovala a na žiadnu blanu som nenarazila tak neviem. Za odpovede ďakujem.

lakomka

Chcem sa opytat... Mala som z priatelom pohlavny vztik ale mal ho vo mne len polovicu... Panensku blanu citim na okrajoch vaginy... Ako mi ho dal priatel dnu tak hned vybral a potom sa urobil mimo vaginy mne na chrbat ale stieklo mi to cez posvu... Potom mi to utrel a este z vreckoukou siel raz dnu keby nahou som tam mala spermie a od vtedy sa velmi bojim ci nebudem tehotna... Prosim potrebujem surne poradit... Preslo uz 2 tyzdne a mozno aj viac no ziadne priznaky zatial nemam... A mam problem aj s kramami. Ked sim bola mensia mala som cisty a teraz ich nemam a meskaju mi niekedy a tera tiez ale iba 2 dni... Velmi sa bojim prosim o pomoc

bianca

laura, mirkovan - nerozumiem vám. Zdá sa že vám záleží na panenskej blane, pritom sa však správate tak, že by ste chceli o panenstvo prísť. Panenstvo je aj o čistote srdca. Keď sa s chlapcom maznáte či masturbujete s predstavami na sex s niekým, tak tú čistotu srdca strácate.