Kombinovana zavislost - bulimia a alkohol

ronit

Ahoj Vivian + dievcata, kt trpite bulimiou. Tak ako Daniela z "pribehov" aj ja som bola silna fajciarka a v case, ked ma mala bulimia naplno vo svojich pazuroch, som aj dost pila. Ani sama neviem preco, myslim, ze to bol zufaly pokus o unik...totalna sprostost. Teraz som uz zdrava, cigy som davno zahodila a nepijem.(Teda nie tak ako predtym). Pozorujem vsak na sebe, ze ked som hladna a dam si napr pohar vina...jeden nestaci. Som schopna vypit 0.5l vina na posedenie. Ked vsak nieco zjem a dam si alk po jedle, vobec mi to nechuti a casto nedopijem ani maly pohar. Cim to je??? Stary zvyk zahanania hladu alkoholom? Co si o tom myslite? Mne to nedava zmysel. Podotykam, ze alk nevyhladavam, nijako zvlast mi nechuti, ale stale ked ho pijem "na lacno" vypijem viac ako by som chcela a mam z toho vycitky.

vivian

Vdaka za reakciu. Ja som trpela anorexiou a bulimiou 4 roky. Dostala som sa z choroby, ale mam pocit ze "bulimicke spravanie" mi ostalo. Tazko sa to opisuje, ale v podstate idem do excesu castejsie ako by som chcela - ci je to sport, vztahy alebo ten alkohol. Chcela by som vediet, ci ma niekto podobnu skusenost.