psyllium

gucciok85

Mne psyllium pomaha.chodim na zachod rano aj 2x pred jedlom aj po jedle.stolica je taka aka ma byt. Psyllium pijem vecer 40minut po veceri. Aj pred ranajkami 30minut. Ja pijem vela vody 3,5l denne. Aj to je dolezite co clovek jedava. Ja nejem maso,mliecne vyrobky,cukor,bielu ryzu,biele cestoviny atd-vsetko len celozrnne

sssisa

zakupila som si psyllium len ho nedokazem dostat do seba, pozvraciam sa uz som to skusila dva krat a nic chcela by som si to do niecoho dat ale neviem do coho kedze mam alergiu na mlieko a jogurty su u mna vylucene a nic ine ma nenapada s cim si dat na ranajky

ivet22

chcela by som sa spytat, pocula som ze psyllium je dobre aj v boji s akne, co je na tom pravdy ? ma s tym niekto skusenost ?

SPOKO

Trochu som to tu cital pred prvym pokusom a, reku, to musi byt hnusne. Nebojte sa, zaciatocnici, je to fajn. Ja to mozem normalne jest ako struhanku, alebo mlete orechy.

prepsi

cize pol hodiny pred ranajkami, ...ľ-š littre vody na den stacia ze? a ked si dam vlakninu- psyllium, mozem si dat ovsene vlocky na ranajky?