Aky gainer je najlepsi?

dr_house

TrainingBoy, kreatín tvorí viac svalovej hmoty ako gainer. Gainer sú len sacharidy, čo sa dá ľahko nahradiť. Pre začiatočníka ale dobrá voľba, kreatín až po min. roku cvičenia, inak nemá účinok. Nie je gainer ako gainer, jeden má viac sacharidov, cholesterolu a podobne, druhý zase viac bielkovín. Napríklad tie 7 kg balenia, čo jedna dávka obsahuje 145g gaineru, to veľmi kvalita nieje. Kvalitné gainere napríklad spomínaný BSN true mass, hypermass 5000 a aj ten stillmass je dobrá cena a kvalita. Lepší je ale proteín + maltodextrín. Nečakaj ale, že ti doplnky pomôžu k obrovským svalom. Hlavná je strava.

dr_house

TrainingBoy, kreatín tvorí viac svalovej hmoty ako gainer. Gainer sú len sacharidy, čo sa dá ľahko nahradiť. Pre začiatočníka ale dobrá voľba, kreatín až po min. roku cvičenia, inak nemá účinok. Nie je gainer ako gainer, jeden má viac sacharidov, cholesterolu a podobne, druhý zase viac bielkovín. Napríklad tie 7 kg balenia, čo jedna dávka obsahuje 145g gaineru, to veľmi kvalita nieje. Kvalitné gainere napríklad spomínaný BSN true mass, hypermass 5000 a aj ten stillmass je dobrá cena a kvalita. Lepší je ale proteín + maltodextrín. Nečakaj ale, že ti doplnky pomôžu k obrovským svalom. Hlavná je strava.

TrainingBoy

z gaineru na kreatin? nie je to tak trochu sprostost? kreatin ma ovela mensi vplyv na rast svalov nez gainer, pokial si ale gainer vykompenzoval stravou a pridal kreatin tak je to nieco ine, ale treba to tak napisat

george303

To je uplne jedno tych vyrobcov je milion ale v konecnom dosledku maju rovnaky efekt ... a to dost mali tiez som volakedy zacinal s gainerom ale neskor som radsej presiel na creatin ten mal lepsie ucinky ;)

CVTL

s mutantmassom od PVL som mal najlepsie skusenosti, 6kg za dobru cenu, truemass je kvalitka myslim ze najlepsia, ale ta cena... za 2.3kg 37-41 ecok ci kolko to stoji, ked mutant mam za cca 47...samozrejme pokial mas peniaze tak by som volil radsej BSN truemass. A este nieco - pomalsie nabrata hmota za dlhsi cas = vacsia kvalita. Mozem nabrat napr. 10kg za mesiac alebo 5 kg za 3 mesiace, co je asi kvalitnejsie?

Deeeee

Ak zacinas odporucam ti mutant mass 6,8 kg od firmy PVL, ak mozes investovat true mass je chutovo dobry a k tomu na vecer Syntha 6 nocny protein, still mass je chutovo priserny, pracujem s tym ak mas zaujem mozeme ti poradit, napis na

Shop@protein.sk

Hoao

Poviem ti takto jeden osvedceny gainer je GAINT MEGA MASS,alebo SUPER MEGA MASS predavaju ho v 5 kil. a 7 kilogramovom baleni je super vyskusaj..:))

luki1330

pocuj mako1556 ten AMERICAN WEGHT GAIN 2000 si si zobral kolko kilove balenie to 1,5kg???
porat my ja mam gainer 10 je dobry???
prosko odiste my na moju e-mailovu adresu prosiiiiim vas dakujem.

luki1330@azet.sk

mako1556 ty my tiez napis na e-malovu adresu

lolko pocuj aky ma pravy nazov ten tremassom lebo pod tymto nazvom som ho nenasiel za tyzden 3kg?WoW

odpiste na e-mail