plastická operácia

ivkab

fifa,
to je len tvoj komplex, neviem kolko mas rokov, ale ja mam male prsia..velmi male,,,ale poviem ti, asi to mame v rodine s Adelkou, ze zo svojho tela si komplexi nerobime, vsak nemozeme byt rovnake.....o muzov som nikdy nudzu nemala a som aj vydata a dobre zijem v USA a nikdy sa nikto nestazoval....co je krasne je ociam nepoznatelne.....

fifa

Ja viem že to není všetko. A tiež viem že sú ľudia ktorí sú zohavení a potrebujú plastickú operáciu oveľa viac ako ja.Neviem ako ti to mam vysvetliť,pretože niesom posadnutá svojím výzorom.Napríklad prsia by som si určite urobiť nedala.Fakt je to o psychike.A super je že si so sebou spokojná a tak by to malo byť.

ivkab

fifa, chcem ti len povedat, ze mam sesternicu, ktora mala depresie vezne zo svojho nosa dala si ho urobit...teraz si dala urobit aj prsia a stale stastna nie je...pochopila, ze to v tom nose ani v prsiach nie je...je velmi pekne dievca, ale plastika jej nepomohla ku stastiu

:-)

No dakujem za odpoved. Je to vec psychiky, zober si takú Adelu.Tiež je super že ty sa sama sebe páčiš.Presne to by som chcela aj ja poriadne som zvažovala pre a proti a rozhodla som sa.Nerobím to kôli chlapcom ani z trucu,proste to robím kôli sebe.

charlie

fifa, neviem kto si a koľko máš rokov a ani to, ako vyzeráš, ale prečo chceš do seba dať vŕtať? máš nos tak veľký,že ti pri niečom vadí?
nerobím si srandu.tiež som nosatá a chvíľu som s tým mala problém( v puberte),ale zvládla som to bez operácie. o chlapcov som nikdy núdzu nemala a kto hľadá dobrého človeka,tomu je naozaj jedno či máš veľký alebo krivý nos. čaro vyžaruje zvnútra!