plastická operácia

polky

CAVTE MAM 16 ROKOV A CHCEM IST NA OPERACIU NOSA LEBO MAM TAKKU KOSTKU NA NOSE TA HRBOLCEK a neviete kedy by som ju mal najradsej podstupit v akom veku ci 16 je skoro?

meifa

ja si myslim opak....clovek by sa mal v prvom rade pacit sam sebe,a ked to tak nieje,a trva to moc dlho,tak nech s tym nieco urobi,......ja idem na plastiku za par dni.vzdy som po to tuzila,ale netešim sa...kvoli narkoze......

sascha20

Ahojte baby!
chcela by som podstupit plasticku operaciu prs a nosa. mam 21 rokov a rozhodla som sa ze s tymi svojimi nedostatkami nieco urobim. preto potrebujem vasu pomoc. som z bratislavy a neviem ku ktoremu doktorovi mam ist. Koho mi doporucite?Dik za odpovede

vany0602

Pred niekolkymi rokmi som si dala urobit rinoplastiku u Mudr. Jozefa Janovica v Ruzinove. Pracu odviedol mizernu, nos mam po jeho zakroku krivy a ked som sa ho bola opytat ci sa to da este nejako opravit, neludsky ma odbil. Tohoto lekara fakt nikomu neodporucam.

nosisko

boze mam krivy nos akoze pacila sa niektorym chlapcom ale cim som starsia sa mi zda ze menej.Pocula som uz asi milion urazok nanho strasne ma to boli ale skryvam to a priusmejem sa ..mam zatial iba 15 a uz mam komplexy.Ako sa mam s tym vyrovnat :((((

fifa

caute, fakt sa tu nenajde nikto kto ma s týmto zákrokom skúsenosť?ocením vaše rady, ale prosím nepíšte aby som si to rozmyslela.dakujem

fifa

Dakujem za Vaše názory.Ale ja už som rozhodnutá.Budem rada ked mi napišete aj niekto Vaše skúsenosti s týmto zákrokom ale doktorom.

fifa

ja viem že je to môj komplex.s tými prsiami som to myslela tak, že aj ja ich mam síce malé ale nemám potrebu si ich dávať upravovať.kedšto o tom nose rozmýšľam si od 14stich teraz mam 20.Opakujem niesom uletená pubiška posadnutá výzorom.Snažila som sa to riešiť vlasmi, make upom.proste som chcela len radu, pretože niekom neodbornému by som sa do rúk určite nezverila.