Ako pribrať?

Príspevok v téme: Ako pribrať?
žlta lienka

som 29ročna mamina 2 deti 8 a 2 roč.mam160cm a 39 kil! jem normalne ale nemožem pribrat!už nevladzem dalej počuvat nezmysli typu si vychudnuta a pod.chcem pribrat ale nedari sa!je tu niekto s podobnym problaemom? prosim o radu beriem pangamin a nič to nepomaha!!kto mi poradi ako pribrat??? dakujem!

blochynka

ja by som mozno vedela pomoct.ale chcelo by to trpezlivost.zazraky sa nedeju na pockanie.podrobnejsie ak mi napisete na zuzanka2221@azet.sk.napiste ako sa stravujete ci cvicite atd.

hagiela

Ja celý môj život trpim podvýživou. Ked som bola na základke, učitelka na mne ukazovala kosti bo sme nemali figurínu= trauma na celý život!Stale som musela počúvať rozumy typu: Keď prídeš do puberty, keď dospeješ a teraz ze keď otehotniem a porodim. Uz aby som sa prripravovala na to: Keď budeš v prechode.. Mam 24r., 167 cm a 48 kg je ešte skvelý výkon, kt. som ešte nikdy neprekonala, skor naopak! A to upozornujem ze apetit mám dobrý,stítnu žlazu v norme, genetické predispozície nemam, extra stresmi netrpim a za sebou radu vysetrení od výmyslu sveta (gastro a endo ako prvé)a priam som si vynutila výživy Ensure, B komplex vo vsetkych podobach a o uzivani zázrakov ako panganin ani nehovorim! Vycerpala som uz asi vsetko a stale mam postavu ako skoláčka. Este raz sa ma niekto opyta ci nejem, tak uz mu asi poviem ze nemam čo-či sa mezlutuje a nezaplati mi obed:)) Al. ze na mne testovali lieky vecnej mladosti a vedlajsim ucinkom je ze nepribiem niky z nicoho...

hagiela

Ja celý život môj život trpim podvýživou. Ked som bola na základke, učitelka na mne ukazovala kosti bo sme nemali figurínu= trauma na celý život!Stale som musela počúvať rozumy typu: Keď prídeš do puberty, keď dospeješ a teraz ze keď otehotniem a porodim. Uz aby som sa prripravovala na to: Keď budeš v prechode.. Mam 24r., 167 cm a 48 kg je ešte skvelý výkon, kt. som ešte nikdy neprekonala, skor naopak! A to upozornujem ze apetit mám dobrý,stítnu žlazu v norme, genetické predispozície nemam, extra stresmi netrpim a za sebou radu vysetrení od výmyslu sveta (gastro a endo ako prvé)a priam som si vynutila výživy Ensure, B komplex vo vsetkych podobach a o uzivani zázrakov ako panganin ani nehovorim! Vycerpala som uz asi vsetko a stale mam postavu ako skoláčka. Este raz sa ma niekto opyta ci nejem, tak uz mu asi poviem ze nemam čo-či sa mezlutuje a nezaplati mi obed:)) Al. ze na mne testovali lieky vecnej mladosti a vedlajsim ucinkom je ze nepribiem niky z nicoho...

evcca

ja chodim v spitaly na obedy s kolegynami a jedna je psychiatricka, je to sranda, s tanierom dokazem neuveritelne veci, ale je zlata, nekomentuje to a ideme dalej, mne to pomaha a raz sa z toho dostanem:-)

rrrrrrr

Neznamená, že ak niekto nemôže pribrať je anorektik...Veľa svoje robia stresy, psychika. Ja osobne som dlhé roky nemôhla pribrať, pretože som fajčila. Keď som fajčila, tak jedla som v podstate viac, ako keď som prestala fajčiť. A z toho mála som pribrala. Jem ked mám chuť a nie na silu. Keď som prestala fajčiť , tak som pribrala.

nikto

dakujem evcci potrebovala som pocut to ze to je v pohode ze to vedia dakujem :) ale ma to uplne rozculuje lebo uz ani to jablko co normalne jedavam tak mam problem zjest pred tymi ludmi co o tom vedia lebo vidim pohlady a pocujem ich myslienky a teraz ani neviem kto vie takze budem mat pred vsetkymi problem :( dufam ze to bude ok
dakujem ti

evcca

nikto, kasli na tych, co hovoria, ze si ppp, kazdy normalny to pochopi a na ostatnych ti nemusi zalezat. ja som mala predminuly piatok chut to povedat doktorovi na oddeleni, pretoze neustale polemizoval, aka som bleda a podobne bla-bla. asi by padol na zadok, no uchranila som ho od toho:-)
drz sa a pekny den.

nikto

prepacte ze taketo pisem ale potrebujem nejake povzbudenie cokolvek:( lebo viem ze cim viac ludi o tom vie tym pri leicbe sa budem hanbit pred nimi zacinat jest lebo budem vediet ze sleduju a vsetko:(

nikto

vedia o vasoej PPP vasi kamarati? blizki?
ja som teraz totalne vytocena pretoze vedelo o tom par mojich kamaratov (aby som im nemusela vzdy klamat ze rpeco nejem na oslavach a inych seansach)
a zistujem ako sa to jemne siri vsade kde sa da:( je take stretko kde nas je 300 a kazdy to pekne povie svojim kamaratom (ved IBA jemu a IBA tomu) :( je mi z toho na grc:( teraz len zistujem ako o tom niektori ludia vedia ale nemala som vediet o tom ze to vedia...:( :( :(