Ako pribrať?

Príspevok v téme: Ako pribrať?
žlta lienka

som 29ročna mamina 2 deti 8 a 2 roč.mam160cm a 39 kil! jem normalne ale nemožem pribrat!už nevladzem dalej počuvat nezmysli typu si vychudnuta a pod.chcem pribrat ale nedari sa!je tu niekto s podobnym problaemom? prosim o radu beriem pangamin a nič to nepomaha!!kto mi poradi ako pribrat??? dakujem!

Andrej :)

ahoj zlta lienka. Ja by som len jedno rád vedel. To že normálne ješ je len ilúzia, alebo skutočnosť? Polož si túto otázku sama. Mne odpovedať nemusíš. Nech je odpoveď jedno alebo druhé je to vážne. Ak nedobrovolne chudneš a máš zväčšenú štítnu žľazu, tak neváhaj a bež za doktorom!!! Je to štítna žľaza.... Ale to pochybujem, pretože takmer každá žena čo som ju stretol a vravela že nemôže pribrať,tak má anorexiu. Čo som vlastne vravel aj ja keď som mal anorexiu. Pangamin ani podobné hovadiny ti nepomôžu! A neber určite žiadne lieky, to je totiž ešte väčšia záťaž na pečeň! Je potrebné si priznať anorexiu. To bude podstatný krok a zlom :) Mysli aj na svoje deti. Tie predsa tiež nemôžu vidieť takto vyhladovanú maminu. To by im neporospelo. Veľmi rád by som ti pomohol. Tak mi prosím napíš mail o celom tvojom probléme na sydneycan@atlas.sk alebo sa môžme stretnúť, ak si z Bratislavi. Maj sa krásne a napíš, rád pomôžem. Ahoj.

RNG

Proti nervozite je Stress B(1 denne ked citis potrebu) a St Johns Wort( 1-3 gramy, podla potreby.
Mojej zene to definitivne pracuje, aj mnohym inym, co poznam.
Tak isto dobre na ukludnenie na mna posobi aj 5-HTP(50 mg vecer), lepsie spim a menej sa cez den nervacim.

žlta lienka

ano pagamin,teraz to pijem asi mesiac pred tym som pila b komplex forte.Ale ja som nervak a ku tomu strašny!!! stale som nervozna

jawa

no myslím že by si s tým sledovaním seba kde chudneš mala prestať pretože ak jeto naozaj tak že chudnúť nechceš ale chceš naopak pribrať sústreď sa na pravidelný príjam potrevín ktoré sú zdravé a plnohodnotné. ješ nejaké vitamíny ?

žlta lienka

ja skvor chudnem než priberam!viac zjem než manžel,strašne chudnem podla lekorov som o.k!ale chudnem tam kde by som nechcela prsia a tak! beriem pangamim som hladna ale vysledok nikde

neva

no 39 kg!! je na jednu maminu velmi málo!
Nemáš doma velké stresy? S detmi, s manželom?
Podľa mna, je to v psychike.