...zeby priznaky tehotenstva?

Príspevok v téme: ...zeby priznaky tehotenstva?
darinka23

Za par dni ocakavam menstruaciu. Snazime sa s manzelom o babatko niekolko mesiacov, ale zatial nic. Dnes som dostala strasnu chut na kysle uhorky a zjedla som na posedenie 1 pohar:). Vsimla som si aj, ze mam leskle oci(co nemavam). Priznaky na menstruaciu vsak mam, pobolieva ma brusko aj prsia. Mozem byt aj napriek tymto priznakom tehotna?

mia

asi 3 dni po sexe som dostala menstruaciu, uz nemozem byt tehotna vsak? teraz po menstruacii ma stale bolil brucho a toci sa mi v hlave. prosim napiste mi ci mozem byt tehotna.mali sme nechraneny sex ale myslim ze sa do mna neurobil ale aj tak

darinka23

som velmi smutna...dostala som...sice nejake slabe, ale som absolutne zlomena.tesila som sa na babo. je tu viacej takych zlomenych snaziliek?

darinka23

Ahojte. Este stale nemam a posledny tyzden chodim stale nejaka prispata a cez den si aj pospim,co sa mi pred tym nestavalo. A chodim aj castejsie na wecko. Tak dufam, ze budem tehulka:)

vanda1234

ahojte, mile veci sa tu pisu, aj ja tuzim po baby, len prestala som brat anitku a teraz si to chodi ako chce, len teraz som znepokojena, mam uz 4 mesiace vysadenu antiku a teraz mam mat kramatka a miesto toho mi to meska a teraz mam uz 2 tyzden len take spinenie, tak neviem co mam robit. vie mi niekto s tymto poradit? dakujem

tami

no ja mam vzdy pred menstruaciou rozne nezmyselne chutky...Aj pocas ovulacia...tak ja vam neviem povedat ako to vlastne je...

carolin

drzim ti palce, aby to boli priznaky tehotenstva, aj ked je to pomerne skoro, ale kludne sa to moze stat. a kysle uhorky su vacsinou priznakom, alebo nejaka ina chut. pa

petruska

no tehotna mozes kludne byt, niektore zeny maju priznaky aj skor. tak ti drzim palce, aby si bola tehotna a daj vediet vysledok.

froschka

ja jen 4 tyzden xi xi.tak sa len upokoj bo stresom si nic neurychlis.venujte sa s priatelom spolocnym zaujmom ktore vas uvedu do dusevnej pohodicky a nemilujte sa kazdy den.mimochodom na tvorbu kvalitnych spermii su potrebne asi dva dni.hadam by si muzik mal dat vysetrit svoje miliardy.ja som sa s drahym milovala aj 2x denne xi a podarilo sa na prvu ovu hehe cize ma mega bycikovce

darinka23

Ahoj:). Dakujem za odpoved a gratulujem ti k tehotenstvu:). Asi som podobny pripad ako ty, ked sa stale len pozorujem:), ale strasne tuzime po babatku, tak je to asi normalne. No musim tych par dni nejako zvladnut a dufam, ze teta mrcha uz nepride:). vdaka pa....a v ktorom si uz mesiaci?