...zeby priznaky tehotenstva?

Príspevok v téme: ...zeby priznaky tehotenstva?
darinka23

Za par dni ocakavam menstruaciu. Snazime sa s manzelom o babatko niekolko mesiacov, ale zatial nic. Dnes som dostala strasnu chut na kysle uhorky a zjedla som na posedenie 1 pohar:). Vsimla som si aj, ze mam leskle oci(co nemavam). Priznaky na menstruaciu vsak mam, pobolieva ma brusko aj prsia. Mozem byt aj napriek tymto priznakom tehotna?

froschka

Ahojcek.Ja som na tom bola podobne ked sme sa s drahym snazili o mimi.Par dni pred menstruaciou som mala tiez chute na vsetko mozne,vela veci som si vsak vsugerovala a to vsetkood velkej tuzby.Sledovala som sa a skumala vsetko doslova na svojom tele.O peniazoch za testy ani radsej nehovorim xi xi.Nuo a nakoniec som aj tak v tom.Vezmi si do uvahy ze mozes byt maximalne v druhom tyzdni kedy priznaky este takmer nie su ziadne xi xi len tie ktore sama chces a ani si ich neuvedomujes.Ale brusko ma pobolieva stale je to taky pocit ako na menzes take tahanie vajecnikov.Vyckaj kym teta nebude meskat 4,5dni a pak hop na test.He ja som mala 14dnove meskanie az vtedy mi test ukazal pozit.to ale koli tabletkam co som brala sa mi ovu posunala.Drzim palceky