tehotna :)

Príspevok v téme: tehotna :)
sofinia

Vela ludi mi povedalo ze som blba,ze si dokaslem zivot.Mam 15 rokov a som tehotna.Je na tom nieco zle???Mam skveleho priatela ktory ma lubi a tesi sa na babo,uzasnych rodicov ktory ma chapu aj ked na zaciatku to nebolo bohvieco.Ja som taka stastna a tak sa tesim na to miminko.Je na tom nieco zle?Preco ma nikto nechape?

kura

Mama sa o tom nemusí dozvedieť. Povedz jej, že nechceš aby bola pri vyšetrení aj ona, že sa hambíš a lekárke povedz pravdu. Ona to mame nesmie povedať ak si to neželáš.

loula

MISSKA ....
nerob nervy,ved to mas dostat dnes {aj ked si myslim ,ze pre tieto stresy to dostaness neskor},tak neboooj.Pokial sa do teba nevystriekal,neprepadaj panike,predsa....PS..a naco je antikoncepcia?na to,aby si nebola tehotna a nemala stresy,tak na to PROSIM nabuduce nezabudni////

miska

Ahojte...mam taky problem...pred 3 tyzdnami som mala 1.krat pohlavny styk a to dokonca nechraneny...dnes mam dostat menzes a velmi sa bojim...co ak nedostanem?nasi by ma zabili...mam len 16...a s mamou mam ist ku gynekologovi,ale to z ineho dovodu...ked poviem doktorke ze som panna,tak ma vysetri asi zozadu,nie?a nepride na to,ze som klamala?ak by mama vedela,ze som mala sex,tak som mrtva...prosiiiiim poradte....surne...aj mailom na mizunka@azet.sk dakujem papapa

danal

Preboha deti chcú mať deti. Po deťoch túžite celý život a nemôžte ich mať vždy keď po nich zatúžite, lebo by ste ich mali niekoľko desiatok.Vychutnajte si v živote vždy to, čo je pre daný vek prirodzené, lebo keď niečo predbehnete už sa to nevráti späť. To dieťa vám zostane navždy a nedá sa odložiť. V 30-40 budete mať deti už takmer dospelé a vaše rovesníčky budú prežívať to krásne, čo vy už máte dávno za sebou. V živote vám nič neutečie, ale môžte jediným chybným rozhodnutím stratiť celú mladosť a to vás bude niekedy veľmi mrzieť.

katusa25

Ahojky ja mám 16 a strašne túžim po babätku mám poriateľa ktorý ma ľúbi a chápe...Ale bábätko nečakáme...dohodli sme sa že prv ukončím školu.MojA keby že som bola tehotná v tvojom veku tak tiež by sa strašne tešila...Rodičia by ma podporili a priateľ je zarobkovo činný tak tiež by bol nápomocný....Dokázal by si ma aj vziať...Veľmi sa ľúbime tiwž by bábätko prijal...A z veľkou radosťou...Moja buď šťasná že si tehotná síce máš ba 15 ale niektoré ženy majú 30 a nemôžu mať detičky...Pa Držím palčeky

tina

Ahojte, chcem iba dodat, ze tieto deti mozno uz vo vnutri davno nie su deti a cudova li by ste sa ako sa dokazu o seba postarat. Aj ked rodicia im urcite radi pomozu. Ja mam 25 uz mam vek na rodinu, ale verim aj tym mladsim. Nejde o nic viac ako o to, ze ja som mozno na rodinu dospela v 25-tich rokoch a oni z donutenia dospeju uz v 16-nastich. Nie je to nic katastrofalne, ak mate okolo seba ludi, ktori Vam pomahaju. Drzim Vam palce a verim, ze sa Vam bude darit.

sofinia

NIga ano mam to potvrdene ...inac vy co tvrdite ze tie financne starosti hodime na rodicov ...nieje to celkom moj pripad ...ja mam brigadu pocas celeho roka a priatel ma svoju firmu aj ked ma len 19 ale dari sa mu

niga

Ahoj aj ja som zrejme tehotna nemam kramy a test my vysiel pozitivne ale idem este radcsej ku gynekologovi aby mi to porvrdil.Ty to mas potvrdene???

dáša

Pepis, tehotenstvo je prirodzená vec, ale pre ľudí, ktorí môžu zabezpečiť v budúcnosti svoju rodinu. Trúfaš si uživiť svoju rodinu v 16? Vieš vôbec, čo to všetko obnáša? Z čoho budete žiť, kde budete bývať? Veď v tvojom veku ešte nemôžeš ani robiť 8 hodín. To všetko bohužiaľ budete musieť hodiť na plecia vašim rodičom. Takže život skomplikujete nielen sebe, ale aj svojim rodičom a len preto, že ste boli nezodpovední.Julka má pravdu, vidíte všetko príliš ideálne.