:::NENACHADZAM VYCHODISKO:::asi sa rozplacem...

Príspevok v téme: :::NENACHADZAM VYCHODISKO:::asi sa rozplacem...
natka_

Pisem sem,lebo mi je tazko...viem,ze to prejde,ale musim sa vam s niecim zdoverit a poziadat o radu.Mam priatela.Sme spolu uz 4 mesiace.Vsetko je dokonale az na jednu "malickost"...totiz,jeho rodicia ma maju veeemi radi a chcu,aby som k nim domov castejsie chodila,hlavne v tychto zimnych mesiacoch,ked je vonku tak chladno.Raz som aj bola.No moji su proti.Nechcu,aby som k nim chodila \"na navstevy\",lebo sme spolu \"iba\" 4 mesiace.Pritom mi doveruju,vedia,ze by sa \"nic\" nestalo.Ide len o ten princip klasickej navstevy.Oni chcu,aby sa nas vztah zakladal na chodeni von.A ked som im povedala,ze sa VELMI lubime a ved je to normalne a ze ma jeho rodicia maju velmi radi a vzdy som u nich vitana len pokrutia hlavou a povedia,ze ved sa nejdem vydavat a co su to 4 mesiace...JE MI NANIC a nici ma to.Poverdala som im,ze ked maju takyto pristup,uz sa s nimi na tuto temu nejdem bavit.Ved NIC zle som nikdy nespravila,som slusne dievca,ktore nosi zo skoly same jednotky a aj moj chlapec je taky isty.Tak v com je problem?

natka_

Agina,ale oni ho ani osobne ani nemali moznost spoznat.Poznaju ho iba z mojich reci.A vedia,a to hlavne jeho rodicia,ze sa NIC take nechystame v blizkej dobe spravit...ved ked som bola u nich prvy krat boli sme sami.A co?Nemozme byt sami?Ved sa nic nestane,preboha!Ako to myslis na "lahku vahu"?

agina

Noooo....rodicia to zrejme beru na lahku vahu - ten vas vztah.Za druhe ma napada, ze oni tvojho chlapca nemaju radi a preto nechcu, aby si k nim chodila a on k vam.Za tretie, boja sa, ze jeho rodicia nebudu doma a.....vies co sa stane.