:::NENACHADZAM VYCHODISKO:::asi sa rozplacem...

Príspevok v téme: :::NENACHADZAM VYCHODISKO:::asi sa rozplacem...
natka_

Pisem sem,lebo mi je tazko...viem,ze to prejde,ale musim sa vam s niecim zdoverit a poziadat o radu.Mam priatela.Sme spolu uz 4 mesiace.Vsetko je dokonale az na jednu "malickost"...totiz,jeho rodicia ma maju veeemi radi a chcu,aby som k nim domov castejsie chodila,hlavne v tychto zimnych mesiacoch,ked je vonku tak chladno.Raz som aj bola.No moji su proti.Nechcu,aby som k nim chodila \"na navstevy\",lebo sme spolu \"iba\" 4 mesiace.Pritom mi doveruju,vedia,ze by sa \"nic\" nestalo.Ide len o ten princip klasickej navstevy.Oni chcu,aby sa nas vztah zakladal na chodeni von.A ked som im povedala,ze sa VELMI lubime a ved je to normalne a ze ma jeho rodicia maju velmi radi a vzdy som u nich vitana len pokrutia hlavou a povedia,ze ved sa nejdem vydavat a co su to 4 mesiace...JE MI NANIC a nici ma to.Poverdala som im,ze ked maju takyto pristup,uz sa s nimi na tuto temu nejdem bavit.Ved NIC zle som nikdy nespravila,som slusne dievca,ktore nosi zo skoly same jednotky a aj moj chlapec je taky isty.Tak v com je problem?

nashira

Myslim ze priatelovi to povedz uprimne tak ako to je .Neboj sa urcite to pochopi .Povedzte si ze to chce cas a hotovo.Ty rodicov nezmenis.Vsetci po skusenostia by boli radi aby sa medzi vami odohravalo vsetko na zaklade rozumu....no je to tazke ked laska zatemnuje mozog:) a spaluje ako ohen:)

envy1234

nie je za co, skratka sa riad srdieckom. ale zasa bud moila aj k rodicom, lebo ak sa "zacnes stavat na zadne", budu si mysliet, ze ti laska zatemnila mozog a budu proti priatelovi este viac. skratka bud mila a rozumna a ono sa to samo vyriesi..a ak nie, pomozes tomu a bude dobre. neboj sa a luuubte sa :-)))

natka_

Dakujem envy1234:) Este pohladat v sebe tu silu,ked sa oni tvaria,ze sa nic nedeje a vsetko je ok,len ja sa vraj "hram" na urazenu...:( Ale skusim.Dakujem:)

envy1234

no natka..ja by som si asi s rodicmi sadla a skusila sa v pohode porozpravat. na tvojom mieste by som povedala: ok, chapem, ze ste starsi a skusenejsi a ze mate svoje odzite a viem, ze chcete pre mna to najlepsie(trocha im treba mazat med okolo ust), ale ja uz mam 18, som zodpovedna, pre priatela nezanedbavam skolu, ani vas, ani som s av nicom nezhorsila. ked mi je tazko alebo osm vesele, je ....(meno) ten, ktoremu sa mozem zdoverit alebo vyplakat s amu na ramene. takisto im musis dat pocitit, ze vies, ze nie si mozno uplne zrela a ze chapes, ze oni z hladiska svojho x-dlhorocneho manzelstva beru 4mesiace ako "zabavku" , ty to citis inak. lebo- toto musim vysvetlit aj mojim rodicom (mam 20, s priatelom sme spolu 3/4 roka, maju ho radi, ale stale rataju s tym, ze som mladucka na vztah do konca zivota a asi aj predpokladaju, ze este s niekym inym budem chodit, ale ja nechcem. ok, mozno osm mlada zaba a kopec ludi si povie, ze co moze dvacka vediet o laske. sakra, o laske sa neda vediet nic!!! neda sa nabiflit ani precitat navod, ako "spravne" milovat, to musis CITIT. ja to citim, viem, ze moj priatel je ten pravy a preto mi jedno, co si kto vravi, dolezite je predsa, co citime my dvaja. preto natka aj ty kasli na reci, aj ked su to tvoji rodicia a miluju ta a chcu ti dobre, ale svoje city poznas len ty sama a niekedy je omnoho lepsie riadit sa srdieckom ako rozumom... ich to prejde. zober mladeho k vam a postav rodicov pred hotovu vec. vela stastia prajem a prepac, ze som sa az tak rozkecala :))))

natka_

Aj som im povedala...a oni,ze v poriadku,ale nech sa tolko nenavstevujeme.Nech si nezvykneme na nejake pravidelnosti.Asi to necham chvilku tak,ale ako to mam priatelovi povedat?Je mi NANIC...

nashira

Ahoj Natka!Rodicov si nevyberame a chcem ti povedat,ze vsetko ma svoj cas .Pre niekoho su 4mes. malo niekomu to staci.Chapem aj rodicov je to pre nich velka zmena.Zrazu ich dcera zacne chodit do inej rodiny....hm ....urcite maju aj ine dovody preco to nechcu....a zalezi samozrejme na veku.To kolko mas ty rokov ...15 16 17.A zlepsi sa to vtedy ked budu mat istotu ze nic zle nerobite a budu doverovat tebe aj jemu.Nic nasilu by som nerobila a zatial treba respektovat rodicov s tym ze im povedz ako ti je z toho tazko.pa

natka_

Nechapem,co ich na tej navseve tak skrie.Ved to neboli ani 3 hodinky.A jeho rodicia uz davnejsie chceli,aby som k nim prisla.A nasi?Ze toto nech sa neopakuje...:´( Ako keby oni zabudli.Velmi mi tym ublizuju.

jaja

moj chalan bol u nas este ked sme spolu nechodili,tak neviem posudit ozaj vhodny ci nevhodny cas na navstevu,takze myslim,ze po 4 mesiacoch aj v poho moze byt :-)a ja viem co je to milovat toho kto miluje teba....:-)