Antikoncepcia Vreya

fatamorgana

ahojte, ja beriem Vreyu treti mesiac, hlavne koli problematickej pleti. da sa povedat, ze acne trosku ustupili, ale mam na tvari este flaky po vyrazkach. dnes som bola na kontrole u doktorky a povedala mi ze vreyu treba brat aspon pol roka potom sa vysledok ukaze. tak uvidim v septembri, potom sa vam ozvem.

dhsvhôvoid

Ahojte, od kedy užívam Vreyu, tak sa cítim strašne! Mám depresie, precitlivené prsia,začali sa mi robiť akné, už dlhšiu dobu pozorujem, že mám časté zmeny nálad....:( Neviem, ..ale zatiaľ s ňou nie som veľmi spokojná...Možno sa to časom upraví, ale veľmi tomu neverím... Poraďte mi.., či s ňou mám skončiť, alebo ju mám ďalej užívať a po čase sa to zlepší..ĎAKUJEM :)Mirka

janka

Chcela by som sa opytat ci je mozne ze antikoncepcie teda vreya znuzuje moju chut na sex..v poslednom case nemam taky apetit co sa tyka milovania sa.Dakujem za odpoved

funkychild

každej žene sadne iná antikoncepcia..takže vaše rady a skúsenosti sú uplne na nič..treba skúšať čo je komu najlepšie..

mia

Ja som vreyu uzivala vyse roka a nebola som spokojna...Casto som vracala,hlavne pri prvej tabletke,dost som pribrala hlavne na zadku a na prsiach.
Dlho som si na nu zvykala a dost tazko sa mi dala zohnat.Mali ju iba v maloktorej lekarni .

nikask

Uživam Vreyu a momentalne som chora a beriem antibiotika Amoksiklav ovplyvni to učinnky antikoncepcie???aaa je to spoľahliva antikoncepcia??

eni

vreya sa nemá brať dlhodobo, obasahuje príliš veľa hormonov a to nieje zdravé,neskôr vám mal doktor predpísať inú nizkohormonálnu antiku ....

fufikova zena

ajja som brala .. bolo to dobre plet sa vycistila aj som pribrala troska a to som brala len 3 mesiace.. no ked som prestala problemy zasa zacali.. schudla som a aj plet sa mi zhorsila . idem asi nanovo