Antikoncepcia Vreya

Dzanushka

Kazde telo inak prijma danu antikoncepciu..niekomu je dobra niekomu nie..uzivam ju 7 mesiacov, iba sa mi zvacsili prsia,nepribrala som,ako antika okolo nechraneneho sexu je mi dobra,zatial babo necakam :-)plet sa mi zlepsila.. mne ju tiez doktor predpisal bez osetrenia.Treba vyskusat ked neni dobra treba zacat uzivat inu :-)

aluska

to sa bezne stava ked zacinas brat antiku alebo prechadzas na inu tak sa vyhadzes..preboha ved telo si musi zvyknut na nove hormony..a inak skusobna doba byva zhruba 3 mesiace

milaninka

Ja som brala cca 7 rokon HA Diane 35, bola som s nou nesmierne spokojna. Prave minuly mesiac mi lekar vymenil za inu HA - Vreya. Teraz zacinam brat treti tyzdne ale mam problem ten ze od kedy ju beriem na cele sa mi zacali vyhadzovat vyrazky :( S Diane 35 som tento problem nemala. Lekar mi povedal ze musim pockat este mesiac, dva , ale ja nechcem mat zase vyhadzane celo :( Som z toho na prasky... nemali ste niekto podobnu skusenost?ustupilo to? mala som krasne ciste celo...

renyyy

Janika... za 2 tyzdne od antikoncepcie nepriberies. Ucinky sa prejavuju az po niekolkych mesiacoch a rozhodne nepriberies naraz. Skus si upravit zivotospravu, zacni sportovat, zdravsie jest a podobne. A co sa tyka prs, tak antikoncepcia prsia nezvacsuje, iba spevnuje. Len mnohym zenam sa zda, ze sa zvacsili.

janika1987

Ja beriem vreyu 2 tyzdne a pribrala som 7 kiiiiiiil a prsia sa mi zväčšili o jedno číslo a do ničoho sa už nevmestím poraďte mi mám ešte počkať???

bieladeva

Ja uzivam Vreyu uz skoro rok, ale niesom moc spokojna, nakolko mam veelmi casto spinenie.. bola mi nadstavena ako hormonalna liecba, no asi neuspesne.Tiez som citala, ze ona ma len vedlajsie antikoncepcne ucinky-inak sa pouzina na "silne" akne.. ja mam plet krasnu cistu stale, tak mi je zbytocna! co sa tyka nalady, nervacka som stale - tieto lieciva na naladu vplyv nemaju.

kuku7890

ahojte, podelim sa aj ja

ja ju beriem kvoli padaniu vlasov, zatial je to len tyzden ale je to v pohode. uz teraz vidim ako mi vlasy tolko nepadaju (mala som uz plesinky), rano cely vankus od vlasov a teraz nic.raz ma bolelo brucho, trochu som sa vyhadzala pod prsiami ale uz je to v pohode, vlastne ani neviem ci to pripisovat vreyi alebo nie. mam aj tmavsi vytok ale ako som citala,malo by sa to upravit tak este pockam. predsa som mavala aj nepravidelny menzes takze sa tomu necudujem. dufam ze mi len pomoze,neplanujem ju brat moc dlho kedze je silna, neskor si dam predpisat nieco miernejsie.

samozrejme kazdemu vyhovuje nieco ine,takze treba vyskusat. vela ludi si ju ale pochvaluje co sa tyka padania vlasov,takze ak mate podobny problem (hormonalna porucha, ja mam konkretne androgennu alopeciu-padanie muzskeho typu z dovodu nadbytku muzskych hormonov), tak sa poradte s koznou a gynekologom.

drzim palce baby, have a nice day:)

lili5555

Ja beriem vreju 3 mesiace a uplne sa mi vyčistila pleť, a prsia sa mi zvačšili najmenej o dve čísla, som s ňou veeelmi spokojná.