Antikoncepcia Vreya

moňo113

ahojte, noo ja beriem vreyu asi cca mesiac, začala som ju brať kvôli akné, bohužiaľ moje akné sa ešte viac zhoršilo, prsia sa mi zväčšili, moja chuť do jedla je veľká, jedla by som všetko a stále...no dosť zle...povedzte mi, že sa to zlepší:)

masasko

aj ja ju uživam, a je super. beriem ju asi rok a pol. predtym som brala Regulon, ale byvalo mi dosť zle, uplne na vracanie, nevolnosti... ale teraz namam žiadne problemy, ani od nej nepriberam, aj pleť je pekna a aj cenovo fajn :)

WIWIAN18

AHOJKY BABY ...AK VAM MOZEM PORADIT!!!JA SOM BRALA TIETO LIEKY SKORO ROK...A JE UPLNE UZASNA...JA SOM PREDTYM MALA STRASNE PROBLEMY S AKNE!!!A TERAZ ANI BODKA..JE SUPER!!!LEN SOM JU MUSELA VYSADIT,LEBO DOKTORKA POVEDALA ZE JU NENI DOBRE UZIVAT DLHSIE AKO ROK...TAK NEWIEM AK VAM POMOHLA MOJA SKUSENOST!!!SOM RADA!!:-))

Pela

Caute ja som bola vcera u doktora,pytala som si nejaku antiku hlavne na akne a poradil mi prave tuto Vreyu tak som zvedava!

Mendy

Dobrý deň vie mi niekto poradiť akú antikoncepciu by som mala užívať keď mám strašne bolestivu ovuláciu je to fakt bolestivé a nepríjemné ďakujem

Waimara

ahoj kuku7890.Prosim ta ako pokračuješ s tymi tabletkami diane35? Chcem aj ja začať bo som už zufala,tiež to chcem na vlasy nič mi nepomaha a tieto tabletky zvažujem..Je to dosť zle a neviem čo už robiť.Dakejem prosim odpíš

mist

ja by som rada dostala odpoveď na otázku, či môžeme mať nechránený sex hneď na prvý deň cyklu užívania tabliet,alebo nie? Myslím tým prvý deň, keď začínam brať tabletu z nového blistra. Ďakujem.

dominika243

ahoj.ja užívam vreyu kvôli akné asi 4.mesiac..nepribrala som..predtým som mala diane aj jeanine či ako sa to písalo.a po jeanine a pribrala som 4 kilá ale skončení liečby som tie 4kilá stratila.