cudny zapach penisu.

GA

omg popiš mi to podrobnejšie nesvrbí ťa to , alebo neštipe , nemáš na žaludi pod predkožkou nejake male červené škvrny ? ak nie tka si len pravidelne umývaj svoj penis pod tečucou vodou raz denne stačí .. a ked maš na nom nalepené niečo také biele tak to daj preč aby bol tvoj žaluď úplne čistý neboj sa ho dotknuť je to tvoje telo . keby dsi mla ešte nejake otázky v pohode napíš na môj mail rad poradím.

0vecka

mne to skor pride ze ho bavi zhromazdovat majetok su taky ludia co setria maju mrte penazi ale nikdy ich neminu...

amicka 9999

mojmu priatelovi zapach penis ked mu fajcim, citim to a je to neprijemne, mozete mi napisat cim to je prosim? som vylakana, dakujem

fofn

sasenka mala celkom dobru radu, ide o to, ze obcas by si si ho mal preplachnut prudom CISTEJ vody, bez mydla a inych hovadin. Pokial si umyvas len povrch penisu, tak voda sa ti pod predkozku nedostane, a to akokeby si sa ani neumyval

:-(

hmm tak toto ma aj moj priatel, vsimla som si to v nas prvy den a bohuzial, kedze sme nepouzili ochranu, chytila som infekciu, ktoru som si 2 krat musela preliecit, ale moj priatel, ked ho posielam k dr, sa tvari akoze co??:-(.tak bez prezervativu nie a ani oral..

dr. karol

ahoj utekaj lekarovi na vIter ide infekciu treba mu povedat nech ti spravi viter ak bude pozitiv tak antiboitika volaju sa ,ze BISEPTOL480

urolog

asi takto par slov .
vecer sa neumyvaj rano sa vymoc 06.00 potom uz nie utekaj urologovi a daj si spravit ster .viter robia sa tri viteri a cakaj na visledky cena je okolo 600 Sk