cudny zapach penisu.

meggy10

denz zasa ty? ODPORUCAM PORIADNU INTIMNU HYGIENU BLE. Kupte si normal aj gel na intimnu hygienu skusali ste niveu? ja ju mam a krasne vonia ako moze niekomu smrdiet nechapem asi si ho musi opiškať ako sa tomu hovori a neutriet. a pri sprchovani normal si ho pretiahnut a povymyvat. a ked uz ani toto nepomoze tak treba ist za lekarom. sex s takym by som nechcela a fajcit vonkoncom asi by som sa na neho zvracala amicka tebe nezavidim normal keby som takeho mala nechala by som ho koli tomu.

Denz

Ako mám predísť vzniku kvasinkovej infekcie

Kvasinkovej infekcii sa nedá vyhnúť stopercentne, ale dodržiavanie niektorých pravidiel znižuje pravdepodobnosť, že sa rozvinie práve u vás.

Nenoste syntetické spodné prádlo, pretože vytvára teplé a vlhké prostredie, v ktorom sa kvasinkám darí.
Parfumované mydlá a kúpele s prísadami môžu poškodiť ochranný kyslý film pokožky. Tá sa potom stane náchylnejšou na kvasinkové infekcie. Z rovnakých dôvodov by ste nemala používať spreje, parfumované menštruačné vložky.
Vo veľa prípadoch to nie je nedostatočná, ale prehnaná hygiena, ktorá vyvoláva kvasinkové infekcie, pretože časté umývanie a kúpanie narúša prirodzené obranné mechanizmy kože.
Jedzte zdravo, vyvarujte sa konzumácii veľkého množstva uhľohydrátov napr. vo forme cukru, čokolády alebo zákuskov, pretože kvasinky majú radi sladké.
Po použití toalety sa utierajte spredu od pošvy dozadu, aby ste nepreniesla žiadne črevné patogény do vagíny.