Darčeky na Vianoce...

Príspevok v téme: Darčeky na Vianoce...
ewinka

zdrawim Vas.. blizia saa sviatky, tiaa najkrajsie.. sviatky v roku.. Vianoce.. :( uz v lete som premyslala... ze co kupit... too by som aj vedela... :) alee otazkaa skor znie... co by oni mne mali dat? u nas to skor funguje tak, ze... kazdy si povie, coo by priblizne chcel... ale ja obec neviem... viem, ze kozmetiku a oblecenie nie... mam toho dost.. a obelcenie... viete, kazdemu sa paci nieco ine... aj dnes sa ma mama pytala, a aj priatel, zee co by som chcela... no.. ja nemam paru.. :( ttak dajte nejaky tip, nech sa inspirujem, :) dakujem... ahojte...

majka s.

no... to je tazka otazka. ja mam problem vybrat darcek aj na meniny ci narodky niekomu :o). ale vies, k comu som dospela? ze odo mna clovek nemoze ocakavat nieco normalne. vzdy sa snazim vybrat nejaku halusku, ze ktorej sa pobavi ten, kto ju dostane. nie sveter, nohavice a take veci. ved to si moze kupit aj cez rok. ale vianoce su predsa INE. ja napr. som videla taky pekny darcek - taka hlinena soska, ale nie obycajna. jedna mala medzi krkom a hlavou pruzinu a ten usmev na tej hlave... to bol taky sasko. a dalsia zasa bola taka, ze ukazovala uceneho skriatka s velkymi okuliarmi na nose :o). zle sa to opisuje, ale bolo to krasne. alebo sestra mi povedala, ze je zatazena na pera. tak som jej kupila darcekovy obal s perom a pentelkou v jednom obale. bolo to pekne. alebo brat rad cita, tak som mu kupila knihu. i ked si myslim, ze knihy sa stavaju coraz otrepanejsie, ale no... co ja viem. tento rok chcem nieco vynimocne. viem, ze si vsak hlavu moc lamat nebudem. my uz svoje darceky mame (i ked ja este cakam - hehe). mama dostala predcasne umyvacku riadu, domov sme si ako vianocny darcek kupili laserovu tlaciaren, dalej novu gaucovku a mna caka 14. decembra laserova operacia oci. takze myslim, ze darcekom mame az-az :o). ale predsa len, aby pod stromcekom nebolo prazdno, tak mozno kupim len nejaku somarinku pre kazdeho. napr. nieco take, ako som napisala vyssie :o). alebo teraz ma napadol este jeden darcek: vonna sviecka - taka farebna ozdobna. i ked tie uz tiez zacinaju sa casto kupovat, ale... co ja viem. musim obehat obchody. takze prajem vela stastia pri nakupoch. a mozes mi dat aj ty nejake typy :o)