PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

ciro

Este jedna vec: ak by rodicia nepoznali ziadneho pravnika, alebo ziadny by sa nenachadzal v tom meste kde su, tak ja poznam nejakych v Presove, co je relativne blizko k nim. Daj potom vediet, pripadne napis mi na email a dam ti kontakt.

ciro

damian,
co sa tyka financnej podpory chlapca a jeho rodiny pri zalovani lekarov na sude, sa k tomu pripajam. Odkaz rodicom, ze so mnou mozu ratat a nech si najdu dobreho pravnika na tresne pravo. Zrejme ich najprv bude policia odporucat na oficialne kanaly cez podavanie roznych staznosti najprv na vedenie nemocnice, potom na Ustav pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou a podobne. Tymto instituciam velku nadej na uspech nedavam, kedze tam opat posobia lekarii a v komisiach budu zasa len konvencni onkologovia. Do trestneho prava sa nevyznam podrobne, preto by v tomto mohol rodicom pomoct dobry pravnik. Co viem, tak je jednoduchsie podavat zaloby v obcianskom konani, horsie je to v tresnom konani, kedze tam to do velkej miery zavisi na nazore prokuratora, ci bola naplnena skutkova podstata trestneho cinu. Tiez sa mi zda, ze clovek sam individualne nemoze podat obzalobu v trestnej veci. To moze spravit len ten prokurator. Preto vravim, lepsie je poradit sa s pravnikom na trestne pravo a prebrat rozne alternativy zalob.

damian

DNES CHLAPCA, KTOREHO SOM CASTO SPOMINAL, RODICIA VZALI Z NEMOCNICE, NAPRIEK PSYCHOPATICKEMU VYHRAZANIU SA LEKAROV A PSYCHICKEMU NATLAKU, NAPRIEK TOMU, ZE MA KEV CISTU AKO "ZRKADLO", CHCELI MU DAT DALSIE DAVKY CHEMOTERAPIE, NASILU, S TVRDENIM, ZE PO CHEMOTERAPII BUDE MAT LEN 40% NADEJ NA PREZITIE, BEZ CHEMOTERAPIE VRAJ ZOMRIE. ZDA SA, ZE PRIPAD SKONCI NA SUDE, KEDZE KAMPAN ZA PRAVDU V MEDICINE PODPORI RODICOV, ABY LEKARI BOLI OBZALOVANI Z TAZKEHO UBLIZENIA NA ZDRAVI - PLIESNOVA INFEKCIA PLUC, ZALUDOCNY VRED, HROZNA PRELEZANINA DO KOSTI.

damian

Agina, presne tak, ak sa ozvu, ozvu sa, ak nie, tak nie. Ja ponukam informacie, nie liecbu a ani nikoho nenutim. Aj mama spominaneho chlapca mi sama zavolala a sama ma poprosila, ci by som nemohol dojst na SK. Takze, je na slobodnej voli cloveka, ako sa rozhodne...

damian

Silvika, ano, rakovina je v podstate jedna (bujnenie buniek), len ma ine podoby, podla toho, kde sa to bujnenie objavi. Bujnenie buniek v krvi sposobuju pliesne, ale aj pri inych nadoroch su pliesne jednym z hlavnych faktorov. A preto, ano, antimykotika, chemicke alebo prirodne su v metabolickej medicine sucastou liecby kazdeho nadoru. :-)

agina

Damian dam im na teba mail, ak sa ti ozvu, tak sa ozvu, ked nie, tak nie. Ja by som sa ale chytala kazdej slamky pri takejto diagnoze.S nadejou v dusi sa lahsie umiera.....

silviia

damian, ja neviem, len mi napadlo, ked ste kedysi tvrdili, ze rakovina je len JEDNA a povod je tusim hormonalny-embryonalny ci tak nejak, a zrazu je leukemia plesen. tak ja tomu nerozumiem. leukemia neni rakovina? ci tie ostatne rakoviny su hormonalne a leukemia je mykoza ci ako to teda je?
no a nepomohli by antimykotika aj pri inych typoch nadorov????????????