Vitaminy na vlasy

miska adamovska

Ahoj, podla toho co som nasla a porovnavala maju najviac zloziek (okolo 30) vitaminy folimax pro. Par krat do roka si ich kupujem na zlepsenie kvality vlasov a celkove ozivenie a mozem odporucit. Aj kolegyniam som to pokupovala na narodeniny a tiez su spokojne. Ja to kupujem na biome.sk ale mozno to maju aj niekde v inde v lekarni.

denisaf

nieje to len o tabletkach ale o strave. Treba jest ryby,orechy banany ovocie aj zeleninu ziadne drasticke diety.... ked vlasy padaju moze byt problem v stitnej zlaze v hormonoch oblickach....ale revalid je naozaj asi naj na vlasy...

jankaaa90

z vitaminov na vlasy som skusala 3 druhy ale najviac spokojna som s donnahair ktoru uzivam teraz po lete druhykrat... vlasy su pevnejsie menej padaju su teda hustejsie, dobre vyzivuje

una125

dobry je aj prasok MSM, uzivam ho uz dlhsie mam pevnejsie nechty a vlasy su tiez lepsou kvalitkou, pomaha pri tvorbe kolagenu
-odkaz odstránený-

ANGEL-DEMON

stastna blcha...

ja kupujem revalid cez pilulka.sk
cez zlavove kupony si vygooglis pre pilulku zlavu 1€ a vyjde ta to 23€ na 3 mesiace , doprava je zd´darma, doma to mas do 48hod...
23€ čiže zhruba 7€ na mesiac nie je vela...
a revalid je liek nie iba nejaky obyčajny vyzivovy doplnok...
čiže ma preukazatelne učinky...
mne pomohol...

stastnablcha

mne poradili v lekarni dr. max tablety ravalid. aj som rozmyslala, aj mi pride skoro 30 er dost .. pouziva to niekto? oplati sa do toho vrazit peniaze?

jelinka

osobne mi donna vobec nepomohla, ja mam dobru skusenost s amitamin® Hair Plus, bezlepkovy bezlaktozovy, vlasy mi cca do dvoch mesiacov prestali padat