Vitaminy na vlasy

ruuuzenka

mne zas zabrala vodicka biohar v kombinacii s vitaminmi donnahair, za mesiac som mala silnejsie pevnejsie a za tri uplne huste krasne vlasy

sisabrisoa

ahoj, ja som mala tiež s tým problém a pomohl mi keď mi kamarátka doporučila BEAUTY,ktorý mi veľmi pomohol.. vdaka zlavovým kuponom na pilulku sk som to mala ešt aj lacnejšie www.zlavove-kody.sk
vlasy som mala krajšie a pevnejšie

sara1986

na posilnenie vlasov ja raz ročne si nasadím vitamíny z lekárne Donna Hair, najlepšie čo môže byť ak si chcete zregenerovať vlasy a urobiť im taký "detox" :)

Margi

toto je tiez uzitocny clanok o vitaminoch proti vypadávaniu vlasov.
www.vypadavanievlasov.net

mimochodom pripravky s aminexilom nezaberaju asi nikomu :( vlastna skusenost.

margitka52

mne sa najviac osvedcila donna z lekarne, mala som znicene vlasy a zacali mi k tomu aj padat tak som mussela si nieco kupit, postupne sa mi to upravovalo a zlepsovala a do pol roka uz to bolo super

Nikkee88

na posilnenie vlasov sú super masky z vajíčok, olivového oleja apod. - regenerácia a vlasy sú po použití krásne hebké :) dobré tipy na masky sú tu: toppik.sk

skús tiež obohatiť stravu o vitamíny, mrkni napríklad tu - toppik.sk

lienocka1593

ja som mala chvalabohu šťastie, hneď na prvý pokus som sa trafila do vítamínov, ktoré mi pomohli…kúpila som si asi pred rokom donnu a fest mi pomohla, s inými skúsenosti nemám, ale ak môžem poradiť tak skús donnuhair… :)