ppp a babetko

Príspevok v téme: ppp a babetko
esstera

potrebujem pomoct.trpim uz dlhe roky ppp.najskor to bola anorexia no neskor vsetko prerazilo do bulimie.teraz vsak cakam dieta.nie som nan vobec pripravena,otca dietata ani nepoznam,bol to hrozny zazitok.tak som znenavidela svoje telo a samu seba.a chcem ist radsej na potrat.do kolkych mesiacov nan mozem ist?neviem si rady,popri tomu ze cakam dieta,stale sa prejedam a zvraciam.je to zle?prosim poradte mi.dakujem.

essterka

lilly:rada si pokecam s tebou,napisem ti mailik na mail co si mi dala.ale inak obavat sa babetka uz nemusim,nie som nastastie nakoniec tehotna.ulavilo sa mi ale zas ma trapi kopu inych veci.nenavidim sa ,svoje telo ako este nikdy predtym

lilly

ja mam susedu co zvraciala tiez pocas tehotenstva ale radsej sa setri a zober to tak ze to dieta za to nemoze bud teraz ty v jeho kozi hlavne sa setrii urob to ked nie pre seba ale pre svoje dieta co nosiis esstera dufamze som ti pomohla ked budes mat potrebu sa vyrozpravat napiiis na madona120 azet.sk alebo ak mas icq tak na 490-284-773 xela by som ti pomoct hocikedy ked uz si nebudes vediet rady

esstera

sne27:dakujem ti za tvoje krasne slova.nemyslim ze by som zacala vsetko vnimat krajsie,pretoze ja uz davno viem ze nechcem mat nikdy deti,pretoze nechcem aby trpeli ako ja a je dost pravdepodobne ze ak matka trpi ppp,tak aj jej dieta tym bude trpiet.ja tom mam tiez tak v podstate dedicne.moja mam ma 42 rokov a vazi necelych 49 kilov.a to je dost vysoka.malo papa a preto som vlastne aj ja zacala,chcela som byt stihlejsia ako ona.ale skoncilo to naopak.teraz vazim o mnoho viac ako ona.a este som chcela dodat ze som si urobila uz tehotensky test a vysiel negativny,tak&e obavy uz opadli aj ked sa neustale trapim a moje myslienky sa tocia iba okolo jedla uz niekolko rokov.Ani priatela nemozem mat,pretoze mi vadia jeho dotyky,akekolvek dotyky tela,pretoze tak nenavidim svoje telo.co s tym?poradte mi!

sne27

mila Esterka, ja si prave myslim, ze to ze cakas babatko Ti pomoze. uvidids, objavis v sebe krasnu radost, ja sama som tehotna a su to neopisatelne pocity, ktore som si dovtedy nevedela ani len predstavit. a co rodicia? mozno sa budu trocha hnevat, ale ich to prejde casom. uvidis,zacnes sa tesit zo zivota, drzim ti palce, zelam vela sily a ozvi sa

essterka

mmmmm:dakujem ze si mi napisala.nad tym ze ak pojdem na potrat mozem mat psychicke problemy som neuvazovala vobec.az teraz.vies ja si to dieta nemozem nechat preto,lebo nesmu o tom vedet rodicia.pre nich som vzdy bola vzorna a poslusna dcerka,perfektna.no a kebyze im poviem ze cakam dieta a este aj neviem od koho,tak ma rovno vyhodia a to by som sa psychicky zrutila uz uplne.dnes sa chystam do mesta si kupit ten tehot.test takze dnes budem konecne definitivne vediet co dalej.mam strasny strach a nervy a preto sa zas len prejedam dnes...

mmmmm

esterka, mne lekar povedal, ze teh. testy v dnesnej dobe su spolahlive, takze cim skor si chod nejaky kupit, ze niesi v neistote..
.. este mi neda neopytat sa.. si si ista, ze pripadne tehotenstvo chces riesit potratom? Bulimia je psychicka porucha a po potrate mozu u teba nastat dalsie pychicke problemy. Hlavne preto, ze svoje dieta nenazyvas len nejako neosobne embryom, ale hovoris o babetku (12:06).. o zabiti.. neviem, ci ti to na psychickej pohode nejako prida, ak si budes vedoma, ze si si zabila dieta.. ak dieta nechces su hniezda zachrany.. ak si teda vobec tehotna.. neodsudzujem Ta.. len mi v suvislosti s psychyckymi problemami napadaju aj take veci.. a postabortivny syndrom je vec realna..

essterka

dakujem alti velmi pekne.casto som nechodila na toto forum,pretoze som bola tak zahadzana pracou ze som nestihala,takze ta tak dobre z fora nepoznam.ale pomohli mi trochu tvoje slova.dakujem.teraz som dala inak vypoved v praci a nasla si druhu,takze zacinam zivot odznova.

alti

Ak ma trochu poznas z fora, tak vies, ze tym mozno pre niekoho mini uspechom si ma velmi potesila. Hladaj si aktivity a fakt vyuzi tento nervak na prehodnotenie svojho pristupu k sebe samej, urob ciaru za minulym a startuj na novo. Situacia sa na to vytvara, lebo v zivote vsetko zle je na nieco dobre...len to musime chciet vyuzit. Drzim Ti, Esterka, palce.

essterka

rozumiem.jasne preventivka by sa hodila.naozajmusim asi prehodnotit svoj zivot.ale inak uz tri dni nezvraciam aj ked sa prejem.aj ked nutkanie tam je stale a velke....

alti

Aaa, tak Ty si si testik este neurobila? Neovladam tieto testy, ale cca 2 tyzdne po termine vynechaneho menzesu by uz mal byt vysledok jednoznacny, hlavne ak bude pozitivny. Ale ta preventivka by sa Ti hodila, zvaz.