bolestivé prsníky

Príspevok v téme: bolestivé prsníky
dana5

Pred menštruáciou mám veľmi bolestivé prsníky, sú vždy trocha väčšie - alebo sa mi to zdá pre ten tlak. To obdobie trvá dosť dlho, snáď len 1týždeň v mesiaci mám pokoj, potom sa bolesť stupňuje, až tak do 2.dňa menštr. Niekedy to býva tak intenzívne, že rozmýšľam, či nie som tentokrát tehotná. Zrejme ide o predmenštruačný syndróm /len prečo to trvá tak veľa dní/Vie mi niekto poradiť, ako sa dajú tieto príznaky zmierniť?

wowo

mne pomohli kvapky mastodyne, daju sa za 200 sk zohnat v kazdej dobrej lekarni su perfektne,,boleli ma prsia 5 rokov ,potom som vysadila antikonc a denne si ich kavpkam ucinok sa ale dostavil za 3 mesiace,,uplne bez bolesti to je ulava.Bohzial som brala mesiac antik. a zas to zacalo ,cize ma caka dalsie kvapkanie. jedno balenie vydrzi tak dva mesiace ale stoji to za to poradila mi to lekarka na mamografii...takze je to oskusane esteraz volaju sa MASTODYNe

veronce

ahojte ludkovia... strasne si zelam otehotniet, ale doteraz sa nedari... pred kazdou menstruaciou si namyslam, ze uz je to tu, lebo citim vsetky priznaky, ktore opisujete..ale je to len pms... takze sa chcem vlastne opytat ci je vobec nejaky rozdiel v priznakoch tehotenstva a predmenstruacnym syndromom??? lebo pocit tlaku v prsiach a ich zvacsenie, caste nutkanie na wc, bolest v podbrusku atd atd.. maju spolocne...

machulka006

agina : veľmi by som sa na tú antikoncepciu nespoliehala...ja beriem Yadine už rok , čo je dosť , a navyše Yadine je špičkový výrobok, a posledné tri mesiac emám také bolestivé prsníky že až...
dva týždne pred menštruáciou...

taria

Aoj, ja som mala tento problem tiez. pomaha na to zahrievanie prsnikov, teplou vodou, alebo teple obklady, abo v zime sa pricucni na radiator... :) fantazii sa medze nekladu...