Podkožný tuk

solay

mozem sa opytat okdial beriete to zajacie sadlo na ten podkozny tuk alebo ci sa niekde predava? vopred dakujem za odpoved

smejo3434343

Neviem, či je ešte táto téma aktuálna,ale keď som bola malá vyrástla mi na čele hrča a ultrazvukom s azistilo , že je to tuk.. s pribudajúcim vekom som si to viac a viac všímala.a nedávno mame v robote poradili zajačie sadlo..môžem vrele odporuči prikladať si ho na hrčku..nezaručujem doživotné zmiznutie,ale to vám nezaručí ani chirurg :) Pekný deŇ :)

lukasko19781

Ahoj ja som to mal za uchom a mam len 16 rokov velmi som sa bal či to nieje nador alebo niečo ine.. napokon to bol len tuk. nechcel som ist na ten zakrok ale ine riesenie neni.trochu to bolelo ale vydrzal som to .trz nemozme tyzden trenovat.1noc to trosku bolelo a preto som spal na jednej strane.zajta idem na kontrolu a na dalsi tyzden my to idu vyberat tie 4 stychy.fakt nebojte sa ked som to zvladol aj ja :)

m2tt

No,, moj pribeh,, asi pred 4 rokmi sa mi na stehne vytvorila riadna hrca, podkocneho tuku,, nevsimal som si to,, vytlacit to neslo,,, a ani to nebolelo,,, a asi po roku ani neviem jak som si to stlacil a vystreklo mi odtal asi za pol deci tuku,, cisty tuk,, normalne to smrdelo jak maslo,, nesrandujem,,, no haluz,, a teraz asi uz treti krat sa mi tam nahromazdi tuk, na tom istom mieste na zadnom stehne,, a vzdy sa to da vytlacit,, a neviem teda ci ti sa mi ta tukova zlaza nejak posrala,,, ale tak neboli to,, ide to vytlacit,, a na 100 percent je to tuk,,,

reno 005

Dobrý deň.Reagujem na tému podkožných hrčiek a chcem sa spýtať: v oblasti brucha asi 10cm nad pupkom sa mi objavila pod kožou hrčka o velkosti hrášku,ktorú som si dal odstrániť operatívne a po roku sa mi objavili ďalšie a stále pribúdajú.Mám dve v oblasti stehná a 2 v oblasti trupu, jednu na hrudi/tá je malá,ale bolieva/a ďalšie dve na chrbte.Som z toho nervózny a mám aj strach,lebo pracujem vo veĺmi zlom prostredí s vysokým obsahom karcynogénov.Poraďte miniekto,čo by som mal urobiť a na koho sa obrátit.Ďakujem.

omnia

pre boha, s tykmi vecami chodne okamzite ku lekarovi!! najlepsie ku chirurgovi...same vam to urcite nezmizne, a prepichovat si to doma ihlou je dost nebezpecne. mne sa toez nieco take vytvorilo asi pred dvoma rokmi tiez tam kde sa nosia nausnice na uchu, a myslela som si ze to zmyzne a zvacsovalo sa to. tak som s tym sla an chirurgiu, tam mi to dva tyzdne cistili a zmyzlo to asi po 3 tyzdnoch. tieto tukove "vyrazky! vznikaju tym, ze sa zanesie tukova zlaza, tzn sa upcha. pomaly to zacina hnisat, a a moze to prejst v najhorsom pripade aj do otravy krvi. masticky na to nezaberu, treba to chirurgisky vybrat, nie su to obycajne vyrazky.

a co sa tyka toho ze zakrok neprichadza do uvahy, ked uz vas netrapi to zdravotne hladisko,a ze to moze ohrozit vas zivot, budete radsej chodit po svete ako s prepacenim obludy??

omnia

pre boha, s tykmi vecami chodne okamzite ku lekarovi!! najlepsie ku chirurgovi...same vam to urcite nezmizne, a prepichovat si to doma ihlou je dost nebezpecne. mne sa toez nieco take vytvorilo asi pred dvoma rokmi tiez tam kde sa nosia nausnice na uchu, a myslela som si ze to zmyzne a zvacsovalo sa to. tak som s tym sla an chirurgiu, tam mi to dva tyzdne cistili a zmyzlo to asi po 3 tyzdnoch. tieto tukove "vyrazky! vznikaju tym, ze sa zanesie tukova zlaza, tzn sa upcha. pomaly to zacina hnisat, a a moze to prejst v najhorsom pripade aj do otravy krvi. masticky na to nezaberu, treba to chirurgisky vybrat, nie su to obycajne vyrazky.

a co sa tyka toho ze zakrok neprichadza do uvahy, ked uz vas netrapi to zdravotne hladisko,a ze to moze ohrozit vas zivot, budete radsej chodit po svete ako s prepacenim obludy??

maiky-error

a akoze nie som ani tucny skor by som povedal ze nemam ani poriadnu vahu na svoju visku mam tak asi 174 cm a mam 60-63 kilo vahu nemam stabylnu a mam 22 rokov pribrat neviem na svoj veka a vysku som podla mna dost chudy !

maiky-error

ako bolo vysie uvedene od jana ze sa boji pohlavneho styku ci sa da stym ohorzit druheho partnera ? alebo ci sa tym nieco prensa nerad by som jej nieco sposobil kedze to ej iba pod kozny tuk no na vonok to vidno ale ci to je nieco vazne alebo nie . dakujem za odpoved