Podkožný tuk

blahusko

Na tele som si nasiel, nejake male hrcky, jemne ulozene pod kozou, da sa snimi hybat ale nedaju sa vytlacit ako klasicka vyraska, aj ked tak miestami vyzeraju, prepychovat ich nechcem, lahko sa tak da dostat k infekcii, ich pocet sa mierne zvysil a preto reagujem az teraz, nejak som tomu nevenoval pozornost.Ako sa daju odstranit? Existuje len chirurgicky zakrok alebo pomozu nejake masti,taletky?
Dakujem kazdemu za uzitocnu radu

ján

Asi pred 5 rokmi sa mi na penise vytvorila malá gulička podkožného tuku, a nedávno sa mi objavila druhá podobnej velkosti, rád by som sa toho zbavil lebo je to fakt viditelné, a kedže mám 20 rokov, tak sa obávam vôbec sexuálneho styku... veď chápete... kožná lekárka mi odporučila vyrezať to,ale taktiež ma upozornila že ostane aj tak jazva, poradte mi prosím ako by sa to dalo odstrániť tak aby to bolo čo najmenej vidieť, resp. či sa to nedá nejak ináč odstrániť bez operácie??

2slniecko2

janka33
to xcem ist aj ja :o)Kolko ta to prosim ta vislo penazi? to ma fakt zaujima.a casovo je to ako? samotny zakrok je rychly,ale aj nejake vysetrenia,porady a podobne..totiz nie som z BA

janka33

Baby ja som si dala odsať tuk na Bajkalskej v Bratislave a išla som domov za dve hodiny po zákroku ,to bola tá nová metóda -tumescenčná liposukcia

mikli

Evka, skús mi mailom poslať o čo sa presne jedná a môžeme o tom podebatovať. Ešte mi núkajú radu ľudových liečiteľov. Neviete o niekom?

Ami

Evka, ten čaj je normálne dostať alebo si ho sama miešaš a pripravuješ ?
Môjmu priateľovi odstraňovali tukové hrčky na chrbte chirurgicky,/ jednu mal veľkú asi 5x5 cm/ no a asi po troch rokoch mu znovu začíénajú rásť na tých istých miestach.

funeral

no napr. mne sa podkozny tuk objavil za uchom na usnici.je to asi vo velkosti hrasku.ked ma to zacne boliet tak si to prebodnem s ihlou a jednoducho vytlačim.je to dost neprijemne ale co uz.stalo sa mi to uz 2x ale casovo asi 1za rok.poradte nieco aby to zmizlo...

EVKA

Mikli, operácia pomôže, ale nie natrvalo,ja pijem jeden špeciálny čaj, ktorý je z 27bilín a pomáha rozpúšťať tuky v celom tele,mení ich na energiu, popritom potrebujem stále piť, čím dodržiavam pitný režim, takže sa rýchlejšie odplavujú nečistoty a odpad z tela, zrýchľuje s metabolizmus a cítim sa super.U Vás je tiež dôležité určité množstvo proteínov, ktoré pomáhajú k tvorbe svalov, a zároveň spaľovaniu prebytočných tukov v tele... Rada poradím,zaoberám sa riešením nadváhy, podvýživy, zdravotných problémov s pravidelným kontaktom a samozrejme so 1OO% garanciou na výsledok...Viac.kormanakova@centrum.sk