AHojte mam jeden problemik a prosim o nazor.chalani aj baby

Príspevok v téme: AHojte mam jeden problemik a prosim o nazor.chalani aj baby
quaresma

Som s priatelkou skoro 2 rocky..Milujeme sa v priemere raz tyzdenne,lebo nezijeme spolu a nie sme spolu tak casto..A moja vydrz pri sexe je rozna..:)Niekedy vydrzim 10 aj 15 minut bez zastavenia a poslednu dobu som si vsimol,tak za posledne 3 milovania,asi minutu,dve..Koli comu to moze byt...Ovplivnuje to aj vzrusenie alebo co???....lebo takto malo som vydrzal len so zaciatku

cicina

ahoj quaresma" nic si stoho nerob tvoj problem iba naznacuje ze ta tvoja priatelka naozaj vzrusuje to nieje velmi casta zalezitost to tu uz padlo ale naozaj skus mysliet na nieco neprijemne kym sa nespravi aj tvoja priatelka a tak pride rad aj na teba no skus a daj vediet ako to dopadlo

brano1985

Veď nech ťa na začiatok spraví, pusov alebo nejako... a potom už druhý krát vydržíš oveľa viac. Veď po kým sa zregeneruješ na druhé kolo jej môžeš spraviť orál ty. :)

Demi

Ano tak ako ti tu už radili, začni trénovať vydrž a sústreď sa na to. Može byť že preto sa urobiš skor lebo ťa viac vzrušuje, viac ju ľúbiš...
TAk trénuj výdrž :-)
Alebo prerušovaný sex ti hovori niečo ? Alebo jednoducho ked to robiš , skus myslieť na problem v práci a pod. :-)) to zvykne niekomu pomahat ..

chlebicek

ahoj quaresma, podla mna to nic nie je. Moj manzel to niekedy tiez tak zvlada na 3 az 5 min ale to neva, chod sa umyt a predsa pokracujte. a potom vydrzis omnoho dlhsie uvidis. Ja to od manzela beriem vzdy tak ze ho absolutne vzrusujem co je pre mna povzudzujuce. A potom sa vzdy umyje a pokracujeme aj dalsich 20-30min.

pipinka

no..zacni trenovat mlady, lebo ju to moze po velmi castych "skratoch" zacat mrziet...ako mna po roku a pol a to si myslim,ze som mala bozsku trpezlivost.a najprv sa chalan vyhovaral,ze nie sme casto spolu,lenze potom sme spolu spavali aj 3-4krat za tyzden a stale o bolo o tom istom. a kedze on nebol ochotny si rpedtym pomoct rukou,aby som konecne zo sexu mala nieco aj ja, po roku a pol som to trhla a nasla som si lepsieho.