zidne hadky, len nazory: ktora dieta je najlepsia?

Príspevok v téme: zidne hadky, len nazory: ktora dieta je najlepsia?
eff

Myslim, ze by bolo vhodne mat aj takuto temu, kde si clovek moze bez zdlhaveho citania porovnat diety a vysledky, co poviete. Takze navrhujem, napiste nazov diety, zhodene kila a dobu, za ktoru ste tie kila zhodili, pripadne aj motivacne mozte napisat vahu pred a po...:) tesim sa a aj zacinam....
90- dnova dieta , 5 kg, 16 dni (82kg-77kg)

znovik

Eff, ak ta mozem poprosit, velmi by si mi pomohla ak by si mi tu 90-dnovku poslala na mail znova@centrum.sk Vdaka, budem dufat a potom na tom aj makat. Vsetkym drzim palce a prajem vela sil

puki

ahojte,čítala som, že viacerí ľudia, čo držali 90 dňovú diétu síce schudli, ale začali im vypadávať vlasy a lámať sa nechty,...

bebusyk

neviem aka je ta 90dnova dieta, aj ked ma zaujima a ak ma niekto o nej info, tak nech mi posle na e-mail ak sa da. "eff" ak ta mozem poprosit, tak ak ju mas niekde v pc, tak mi ju "e-mail-ni". ja momentalne nieco drzim, ale vysledok zatial nemozem potvrdit. ked bude, budem vas informovat. avsak uz rok sa pokusam o zhodenie co i len deka a vysledok nieje. a to som sa uz toho naskusala. ak chcete nieco na precistenie a nastavenie metabolizmu, mne pomohla tukozrutska dieta. citila som sa vzdy lepsie a z casu na cas som ju drzala aj tak. ale na hmotnosti(aspon ja) som rozdiel nemala a moja dcera len slabo. ked som ju vsak drzala posledne, to som nemala ziadnu nadvahu. teraz mam problem hybat sa a tiez prv potrebujem zredukovat vahu dietou, aby som tak nezatazovala klby. ale je pravda, ze v prvom rade netreba zabudat na pohyb. bez pohybu sa totiz schudnut na dlhodobo neda. takze pohyb, pohyb, pohyb.

eff

tak som sa tu opat zastavila...ja stale v tej 90 dnovke pokracujem...nejaky 40 den ju drzim a uz mam 72 kg, cize uubytok zatial 10 kg. Snad sa to este pohne a aj udrzi...vela stastia vsetkym...

mackousko

Ak sa jedna o zdravu dietu tak dieta Mira Veseleho. Len skoda ze ta dieta sa ma drzat cely zivot ale zabera na vsetkych ludi pokial samozrejme nie ste mimozemstan a priberate zo zeleniny ako napriklad s cokolady. Uspech za rok z 95 na 65.

vicodin

nechcem byt zla...ale nestaci len "nezrat" sladkosti, udeninky, suncicky, salamceky, tukove rozky a setky tieto hnusne umele veci a pit sladke brecky, MUSITE SA HYBAT.....ZIADNA DIETA, ANI OCISTA ANI TABLETKY VAM NEPOMOZU, POKIAL SA NEZACNETE HYBAT A NEPRASTANETE JEST TAMTIE UMELINY =P =) ja som schudla z 95 kil na 70 meriam 172 cm...a som maximalne spokojna chodim cvicit 4-5 krat do tyzdna kardio striedam s posilovackami, a plus joga ...joga vam krasne spevni telo a budete sa citit aj psychicky velmi dobre =) takze stavat a cvicit =)) a este nieco dolezite je aj pozitivne myslenie =) drzim palce

lesi20

ja sa snažím schudnúť už takmer rok a nič,nepomohla ani črevná očista,teraz mám nejaké tabletky a nič:-(,a to sa obmedzujem v jedení