Kožný lekár

Príspevok v téme: Kožný lekár
Person

Neviete mi poradit dobreho kozneho lekara z Trnavskeho (Nitrianskeho) kraja? Na slape nohy sa mi totiz objavili "zvlastne" cervene flaky, su hladke (nie ako ekzem vysusene). Momentalne nemam k dispozicii obvodnu lekarku, ktora by mi napisala odporucanie koznej a koznou v nasom meste nemam dobre skusenosti. Vopred dakujem.

Pepol

Dobry den chcel by som sa opytatco je to za choroba dole nad kostkou svrbenie obidvoch noh a este ze co sa nato moze dat pouzit nieky krem alebo mast prosim odpiste dakujem

vecne mlady

Zdravim,

chcem sa spytat ci je nejaka moznost ako zvysit zarastanie na tvari, lebo mam 28 rokov a co sa tyka mojho ochlpenia tvare je v porovnani s 16 rocnym chlapcom takze mi to pripada dost trapne v istych momentoch - moze to byt nedostatok niecoho ci len proste geneticky predpoklad - je vobec nejaka moznost ako dosiahnut zarastanie na tvari - ja chcem bradu - dakujem

miso

Zdravím, chcel by som sa opýtať...mám na chodidle, na šlape suchú kožu, ktorá občas svrbí a tak isto sa niekedy šúpe dole. Neviete čo by to mohlo byť alebo ako to odstrániť?

jaja-jaja

RENKA, keďže si neuviedla e-mail adresu, napíš na moju a ja Ti podám info o osvedčenom prípravku, bez ktorého si dovolenku už ani neviem predstaviť. Kôli podmienkam na fóre nemôžem uviesť názov výrobku.

lili1207

Ahojte.Aj ja mam flaky ale na pleciach. Myslim ze je to pliesen a nechce to zmiznut. Idem vyskusat ten solfatan..ak niekto vie nieco viac tam prosim napiste ak mate skusenosti

renka

Poprosila by som o radu...moj 15 roč. syn mava v lete alergiu na slnko. Mame isť na dovolenku a neviem či je daky pripravok aby sa neosypal. Neviem či by bola v jeho veku vhodne ho aspom trochu opaliť v solarku...