Kožný lekár

Príspevok v téme: Kožný lekár
Person

Neviete mi poradit dobreho kozneho lekara z Trnavskeho (Nitrianskeho) kraja? Na slape nohy sa mi totiz objavili "zvlastne" cervene flaky, su hladke (nie ako ekzem vysusene). Momentalne nemam k dispozicii obvodnu lekarku, ktora by mi napisala odporucanie koznej a koznou v nasom meste nemam dobre skusenosti. Vopred dakujem.

gabika007

Dakujem ETHEL kazda rada dobra
urcite skusim idem hladat
ano doktorka jej dala nejaku vodicku zarastlo to, ale vzapati sa to objavilo znovu na viacerych miestach ale DAKUJEM idem hladat

ethel

Gabika-kožná doktorka by jej mala zobrať vzorku z toho miesta na hlave.Niekedy to môžu spôsobovať aj plesne.Ale existujú na to rôzne vodičky,ktoré predpisuje len kožný dr.Skús pozrieť na internete "alopécia"

gabika007

Dobry den,
prosim poradte:
moja sesternica ma 10 rokov a uz dlhsie ju trapi problem vlasovej pokozky,totiz stale ju svrbela,a teraz jej opakovane vypadavaju vlasy-spravi sa jej take koliecko a nema tam vlasy,najprv to mala len na jednom mieste na temene hlavy,teraz uz to ma aj na boku? Boli sme aj u koznej lekarky, ale nevieme zatial CO TO MOZE BYT poradte prosim? Bola aj na ocnom vysetreni to je v poriadku. Dakujem!!!

ivica

Na prstoch rúk sa mi lúpe koža a v okolí nechtov sa tvoria hlboké praskliny, ktoré veľmi bolia. Vznikajú asi po manipulácii s prostriedkami na umývanie riadu. I keď používam rukavice, praskliny sa mi robia čoraz častejšie. Aj mojej starkej sa to robilo. Čím si mám ruky natierať aby sa mi to nerobilo? ďakujem za rady.

veronika

Mam taky problem ze mam dost vysoke celo a riedke vlasy..chcela by som sa opytat ci sa s tym da nieco robit.nejakym pripravkom ich zahustit a co by sa dalo robit s tym celom..privitam hocijaku raduprosim..ozvte sa mi na mail dakujem

Alternativa

Anonym3,
Solfatan pro balneo /tak sa to davnejsie volalo/ bol to sirny prasok do kupela. Clovek po takom kupeli nevonal, ale urcite pomaha. Ak poznas vonu kupelov v Piestanoch, tak take cosi. Pouzitie v tehotenstve konzultuj v lekarni alebo s gynekologom, nemyslim, ze by bol problem, ovsem ak tu vonu "unesies" :o}. Skus si na vaticku dat ocot a flaky na chrbte casto potierat. Plesne spravidla nepreziju kysle prostredie.

anonym 3

Mám flaky na chrbte,asi je to plieseň, počula som o pripravku Solfatan ak viete viac napíšte ,môže sa používať aj v tehotenstve /l.trimester/.Dakujem.