Preco nemam orgazmus pri sexe? Ma este niekto taky problem?

Príspevok v téme: Preco nemam orgazmus pri sexe? Ma este niekto taky problem?
ceresnicka

Mam 21 rokov staleho partnera asi rok aj par mesiacov ale pri sexe nemam orgazmus proste.....neviem cim to je som vadna alebo co?Prvy sex som mala skoro v 18 tich ale od vtedy som mala len 2och partnerov a snimi som pravidelne sexnemavala musim povedat ze niec casto takze dalo by sa povedat ze tento partner co mam teraz je akoby prvy taky poriadny s ktorym mam pravidelne sex.Myslite ze sa to rokmi napravi a ja dosiahnem orgazmus aj pri sexe?=O((hmmm

ella

ahojte baby:)
ja mam 25 rokov a orgazmus mavam tak asi 7 rokov skoro pravidelne pri sexe.Podla mna je najhlavnejsia predohra,vtedy ho mam stale.Uz ci oralny sex,alebo s prstami,hlavne musi ta spravne stimulovat.Ak citis ze teraz ti je dobre tak mu povedz nech ti to tam robi.To je normalna vec.A dalsia vec je ta,kto povedal ze nemozes pouzivat fantaziu???...tvoj partner ti do hlavy nevidi a ty tiez nevies na co on mysli.Aj toto zabera vyborne.Podvadzanie to predsa nie je a ty sa uspokojis.Zelam vela stastia v experimentoch a sebaspoznavani:)ahojte

ceresnicka

LOLY no to keby som vedela ako inak by som napisala hned =))asi treba skusat alebo si rukou pomahat tak by sa to aj dalo mozno ale to bude potom klitorarny orgazmus skor si myslim a ja xcem zazit taky bez pomoci ruky =o/alebo by sa to dalo naucit pri polohe kde sa stimuluje klitoris aj napr ked ja som hore alebo on je namne..tak treba skusat asi co ine nam ostava =)))stare nejsme tak snad jedneho dna sa podari=)

awooojte

ja som sex mala zatial iba 5 krat,,,a na 5 krat ma to este dost bolelo,,,neviem cim to je, pls. poradte?? myslite, ze casom sa to zlepsi a dosiahnem aj orgazmus, ci???

jajajaja

Ahojte.Ja man 17, partnera s krorym mam pravidelny sex, a tiez som este nemala orgazmus. oboch nas to trapi, ale neviem co by som mohla spravit....ani nemam pocit ze by som sa k niecomu takemu blizila. ked sme spolu, vzrusim sa po isty bod, ale dalej to uz nejde.....no sex s nim je aj tak krasny, velmi ho lubim a to je asi hlavne....

dana4545

ja mam taky problem ze ma az tak nevzrusuje predstava sexu s mojim priatelom chodime spolu uz dlho lubime sa ale nikdy niesom vzrusena pri predstave ako budeme spolu sexovat

ceresnicka

No aj ja dufam ze raz to pride konecne niekedy mam pocit ze by to aj byt mohlo len by tomu trebalo inak dopomoct este =)

elenka123

Ahojte ja som ešte pohlavný styk nemala. Ale pri prstovaní ma partner takmer vždy urobi je to možné?je to orgazmus? ked niektore ženy za celý život orgazmus nemaju ako je to možné?

amalia

ahojte:) mam 19 a staleho priatela... tiez som este nemala orgazmus:( a poznam vela takych dievcat, takze to este nedramatizujem, urcite to raz pride... tak ale potesilo by:)))