Preco nemam orgazmus pri sexe? Ma este niekto taky problem?

Príspevok v téme: Preco nemam orgazmus pri sexe? Ma este niekto taky problem?
ceresnicka

Mam 21 rokov staleho partnera asi rok aj par mesiacov ale pri sexe nemam orgazmus proste.....neviem cim to je som vadna alebo co?Prvy sex som mala skoro v 18 tich ale od vtedy som mala len 2och partnerov a snimi som pravidelne sexnemavala musim povedat ze niec casto takze dalo by sa povedat ze tento partner co mam teraz je akoby prvy taky poriadny s ktorym mam pravidelne sex.Myslite ze sa to rokmi napravi a ja dosiahnem orgazmus aj pri sexe?=O((hmmm

viol1988

Ahojte... mam 25 rokou a nezazila som este oegazmus.... mala som viacere partnerov ale ani pri jednom som nemala orgazmus. Co mam robyt?

kajsijdis

ahoj ceresnicka...nuz ja som tez este nemala orgazmus,len pri orale alebo prstami,zamozrejme len pri drazdeni klitorisu...nijak inak.za 5 rokov sexualneho zivota ani jeden jediny raz pri sexe...je to strasny pocit.tomu chalanovi co som snim bola asi 4 roky som to aj povedala ale vkuse sa preto trapil a tak.tomuto terajsiemu to nepoviem,len potom ked to pride lebo som si ista ze raz to pride..teda dufam.takze zatial predstieram.som z toho zufala...ani s prepacenim ten poondiaty bod G neviem kde je...nemam sajnu,neviem ako ho mam hladat ani nic,pripadam si menejcenna.pritom sex zboznujem,fakt by som rdasej bola nymfa ako toto...

ceresnicka

Sustredit sa nesustredim nato pri sexe vobec =)len obcas si nato spomenem ..no nic ine mi neostava len to nechat tak a cakat co bude ..teraz mam cervenu tak ked mi skonci sa pustime do toho a uvidim =)a pre teba 654566..ano mal by si pokracovat aspon umna je to tak ..ah ty ked sa spravis neprestanes hned ci ano?=)

yanusa

Treba skusat, ktora poloha ti najviac vyhovuje. Mne trvalo asi rok, kym som prisla na to, co mi vlastne vyhovuje. Mavam orgazmus iba pri jednej polohe a aj to nie vzdy a musim byt psychicky v uplnej pohode. U zeny pri dosahovani orgazmu velku ulohu zohrava mozog. Mozno sa na to privelmi sustredis. Proste nechaj veci plynut.

ceresnicka

Ja by som skor videla asi chyu v tej predohre kratkej ktoru mame..pokial som dost vzrusena uz predtym predohru dlhu nepotrebujem staci malo ale pokial sa aj predtym spravim sama a potom mame za den alebo za par hodin sex tak je to o nicom proste..a nemozem povedat ze by to bola chyba mojho priatela nema uz 18 rokov je to zrely chlap cize zadrzat orgazmus pre neho neni problem...=)...On sam mi minule povedal ze:Ako xces aby sa ti pacil sex ked sa spravis predtym sama ze nemam sa robit sama proste =)uz som to tak skusala sex bol ovela lepsi viem ze mi nechyba az tak vela a raz ten orgazmus dosiahnem =)

xsinty

775, to sa ti povie, že zdržho...to nie je také jednoduché...ked to nanho už ide a ja stále nič...zadržať sa to nedá.., ked on mi vie vždy povedať aký je zo mňa hotový... a ty to ako robíš, aby si sa nespravil,ked to na teba už ide???

775

som chlapec a suhlasim s tebou ella ale podla mojich skusenosti orgazmus dosiahnes as vtedy ak to tvoj partner bude chciet lebo zatial hladi len na seba aby to dosiahol a na teba uz nevida zdrz ho ze prv ty as potom on a musi sa snazit naj tvoje naj miesta

ceresnicka

No ved prave ta predohra a tu my mavame trocha prikratku....teda ako kedy...ja proste nejsom este ani poriadne pripravena a uz hupsneme na to=o/tak asi aj tam to bude ta chyba lebo ked som vzrusena viacej tak aj sex je lepsi to som si vsimla...a mozno je to aj tym este ze sa obcas spravim sama a potom pri sexe uz to neni ono =))...tak to skusim zmenit a prestatsa robit aj sama a necham to len na sex a uvidim co bude =))

lole

Najdôležitejšia je predohra. Ak si ťa chlap dobre vydráždi orgazmus-zaručený. No ale ak to nepomôže tak je možno chyba v polohe. Ja som napr. ešte nikdy nemala orgazmus pri misionárskej polohe ale za to ak sedím na ňom a ja si určujem tempo a ako to mne vyhovuje, tak vtedy aj dva mám.. A tak isto aj na lyžičky sa vždy spravím a štvornožky.. Skúste vyskúšať nové polohy :)