Menštruačný kalíšok

Príspevok v téme: Menštruačný kalíšok
lenocik25

ahojteee.. pocula som o tom, ze na trhu sa objavuje taka vecicka ako menstruacny kalisok... ma s tym niekto skusenosti?? ja som o tom citala v jednom casopise a aj na nete som si to hladala.. akoze fakt ma to velmi zaujalo, uvazujem, ze si to kupim, len potrebovala by som nejake nazory zien, ktore s tym maju nejake skusenosti.. fakt dakujeeem..

sarita2612

Dobrý deň, v prípade, že máte 15-19 rokov by som vás chcela požiadať o vyplnenie tohto dotazníka. Je to dotazník o antikoncepcii, ktorý je súčasťou mojej seminárnej práce. Za každú odpoveď budem vďačná.
Link:
docs.google.com

99domima

Tak viem, že sa to teraz začalo dosť propagovať ako ekologický spôsob miesto tampónov a vložiek lebo sa dá proste používať stále dokola a aj dlhšie vydrží ako tie ostatné varianty ale tiež si na to žena musí zvyknúť, aj ako sa zavádza aj ako sa vyrába a tak isto aká veľkosť jej vyhovuje, lebo sú ná veľkosti a to kým neskúsiš tak nevieš, lebo keď má správnu veľkosť a je dobre zavedený tak ho ani necítiš ale keď ho máš napríklad veľký tak môže tlačiť, bolí z toho brucho a zase malý "prepúšťa" okolo a nedrží dobre

Luciaatt

Všetky tu píšete same chvály na kalíšok takze ja si ho už 2 hodiny neviem vybrať asi skončím u gynekológa porazi má ?????

Simma

Zdravím, nedalo mi to a musím aj ja sem pridať pozitívnu recenziu. Kalíšok mám zo stránky lunacup, a objednala som si menšiu veľkosť (mám 21r a zatiaľ som nerodila). Používam ho zatiaľ prvú menštruáciu ale naučiť som sa s ním naučila prekvapivo veľmi rýchlo, keďže predtým som používala len vložky. Pravda je že prvý deň som si aj zanadávala keď som ho už ani na 5. Krát nevedela zaviesť ale keď na to už človek príde má vyhraté. A pretiecť som pretiekla len po prvej a druhej noci, keďže mám dosť silnú menštruáciu prvé dni, ale aj tak som mala pre istotu ešte vložku, takže už budem aspoň vedieť do budúcna. Ale okrem týchto dvoch prípadov nič, keď aj nemám po ruke umývadlo, tak mám vždy v kabelke aspoň intímne utierky z DMky, čítala som že aj to sa môže použiť v krajných prípadoch, takze pohodicka, inak ani neviem že ho mám. Maximálna spokojnosť

Makiavelli

Slečny iste majú aj ďalšie otázky - cena, ako vybrať, ktorú značku či veľkosť, aká je údržba. Na všetko odpovedáme v tomto megačlánku -odkaz odstránený-