Menštruačný kalíšok

Príspevok v téme: Menštruačný kalíšok
lenocik25

ahojteee.. pocula som o tom, ze na trhu sa objavuje taka vecicka ako menstruacny kalisok... ma s tym niekto skusenosti?? ja som o tom citala v jednom casopise a aj na nete som si to hladala.. akoze fakt ma to velmi zaujalo, uvazujem, ze si to kupim, len potrebovala by som nejake nazory zien, ktore s tym maju nejake skusenosti.. fakt dakujeeem..

petrakkova

monickaa: v práci - no ja jednoducho beriem so sebou malú trojdecovú fľašu vody - takú tú plastovku ktorú strčíš do kabelky. detto na verejných toaletách - takže tým to opláchneš. myslím že veľa žien tak funguje.:)

sgzmt

Kalíšok nie je len o ekológii, je to o komforte, minimálnom obmedzení počas menštruácie, je to samozrejme aj ekonomickejšie, keďže ho možno používať celé roky... Ja ho používam a vrele doporučujem. Mne napr. odpadlo trápenie s alergickými reakciami na vložky, pričom nezáležalo na značke, na tom, či ne/boli parfumované...

depa1

a mohla by som menstruacny kalisok pouzivat aj ja, aj ked mam len 16 rokov a som panna?? musi to byt ovela lepsie, tak mozem??

sarincek

lenocik25...ano ja ho pouzivam....ked si pozries na stranke www.kalisk.cz tam som ja na fotke zastupenie SR a ked na nu kliknes je tam moja skusenost :o)))

lenocik25

sarincek, ty ho pouzivas??? no to som rada, ze som nasla niekoho kto s tym ma naozaj osobne skusenosti! tak teda si spokojna? povies mi o tom aj nieco viac?? dakujeeem:)