Resekcia zubov

Príspevok v téme: Resekcia zubov
alexia

Ahojte, robili už niekomu resekciu? Mňa minulý rok hrozne bolel predný zub a zubárovi sa to moc nepáčilo, pchal mi tak nejaké vložky a že keď to nepomôže, tak resekcia. Ale prešlo mi to. Normálne sa čudoval, že sme sa tomu tak-tak vyhli. Nooo lenže teraz ma rozbolel ten blbý zub znova a mám ťažké obavy, že sa nevyhnem tej resekcii. Je to hrozné? Dá sa to prežiť bez ujmy?

ena §

cawte vobec sa toho nebojte ja som na resekcii bola nedavno este mam szehy:) a nemas sa coho bat tie injekcie su neprijemne ale da sa to zmaknut ked robii tak uz uplne v pode citis len tlak :) no a ked prestane ucinkovat injekcia tak obklady ladove a tabletky :)par dnii kasovita strava a v pohode mne robili resekciu 2zubov

buro88

Som 15 ročný chlapec a čaká ma resekcia prednej jednotky hornej...Odborne povedané resekcia zubného hrotu ... Chcem sa spytat či je to až také hrzné jak my to doktor rozprával..čaká ma to 4.10.2010..problémy zo zubom som mal uz 3 roky rezaly my to už 3 krát a nebola to taka hrozná bolesť. Bol by som rad keby ste my pomohli a poradili. Ďakujem..

anickazkosic

dala som si robiť korunky na horné zuby, pri brúsení mi zubár umrtvil, prevŕtal 4 zdravé zuby, bola som už 3krát na resekcii a hrozí mi že o zuby prídem...je to chyba zubára ktorý mi robil zuby?? dakujem Anka z KE

mate59

on si robil len švandu,dá ti injekciu do ďasna,tá bolí ako normálna injekcia,to sa dá vydržať v pohode,potom necítiš vúbec nič,a po zákroku si daj jeden Dextral,alebo Ibalgin,večer druhý a to je všetko.Vážne nemusíš mať obavu z bolesti.

zotowsky

Ja idem 2.6. na resekciu hornej jednotky. Tak som zvedavy. Pytal som sa doktora ze ci to bude boliet a on na to "dakujem za opytanie, ale mna nie." :-D

mate59

na tej druhej strane si možeš umyť hneď.Nepoužívaj ale ustnu vodu s alkoholom,ani repík, ani kamilky na vyplachovanie, len vodu.
Čisti opatrne o 2 dni,makkučkou kefkou,pozor na ďasná.