aaaaaa neprežijem...

tavasdas

ale tak to sme boli oslavovat imatrikulacny no nie nas ale na skole bol a tak sa pilo s flias ... ked pozvali tak som pila... tak ale to bolo v poho raz som sa opila ale to som mala vypadok.som stiahla literapol striku za hodinu ale vtedy mi bolo zle 4 hodiny heheh takze uz take extremy nerobim

chiiiiiiiiiii

No,ako fakt holky,ja sa medzi vas nemozem ani zaratavat,,,mne staci par piveciek dve tequilky auz lezim na stole:D

identity

tavasdas: to je uz pomaly na zapis do guinesovej knihy. :)) teda baby, vy toho znesete. ved mna by uz asi davno vystrelo.

identity

to si toho kolko vypila? v akych mnozstvach? ved to staci aj malo uz len preto, ze si toho aj dost pomiesala. ale tak smutok je svina. co narobis. :)) ono ti asi dost pomohlo, ze si sa vygrcala lebo inak by ta poriadne susilo a hlava by ta dost bolela. hlavne je, ze si to prezila a mozes pokracovat :)))

tavasdas

neboj nie si sama co to prehnala.ja som miesala tiez.a pametam si vsetko a aj som normalne chodila.ja som pila slivovicu borovicku dvojake hrusky a este aj vodku a som tu len ma hlava bolela cely den

chiiiiiiiiiii

Couze si to maalaa???????...:D:D:D:D
Pocuj,mat to co ty tak mam v momente odpaleny dekel z hlavy asi:D aale tak co zapijala si smutok,to sa ospravedlnuje,v kazdom pripade,babulka ty riadne zneses!!!!!!!!!!!!!.:):):):)

slavia

trénovaná? prvýkrát v živote som takto dopadla :D vytykovala som to a dnes som ako rybička...už si dohadujem ďalší termín s kamošmi...ale ne :D už nepijem (haha) :D ale toto bol výnimočný prípad..nechal ma chalan :D nevim no prežila som to čo je zaujímavé hehe...ale nič si nepamätám...totálne nič...ráno ešte mama mala nejakú poznámku a ja som nechápala :D potom mi kamoška volala a všetko mi povedala